خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | احتمال بازگشت علی کریمی به تیم ملی

احتمال بازگشت علی کریمی به تیم ملی

به گزارش جام جهانی آنلاین، به نقل از خبرگزاری تسنیم، کریمی در پاسخ به این سوال که کارلوس کی‌روش برای بازگشت او به تیم ملی چراغ سبز نشان داده و آیا می‌تواند تیم ملی را در جام جهانی همراهی کند، خاطر شان کرد: مانند همیشه می‌گویم حضور در تیم ملی برایم افتخار محسوب می‌شود و این برای همه بازیکنان یک افتخار بزرگ است. حضور در جام جهانی یک اتفاق استثنایی است که اگر بتوانم تیم ملی را همراهی کنم بسیار خوشحال می‌شوم.

وی ادامه داد: مطمئنا اگر حقم باشد که به دعوت شوم همراه با تیم ملی خواهم بود و اگر هم این اتفاق نیفتد برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و مانند مردم در پای تلویزیون بازی‌های تیم ملی را تماشا خواهم کرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس درباره اینکه شکایت این باشگاه از وی در زمان مدیریت رویانیان به کجا انجامید گفت: فعلا که اثری از آنها نیست و این آدم‌ها در باشگاه حضور ندارند. عزت و ذلت دست خداست و اگر او بخواهد به آدم‌ها عزت می‌دهد و اگر نخواهد هر کاری که بکنید هیچ اتفاقی نمی‌افتد. آنها در حدی نبودند که من بخواهم به آنها فکر کنم و اکنون هم افراد جدیدی به باشگاه پرسپولیس آمده‌اند.

alikarimi

کریمی با بیان اینکه برای سیستم جدید باشگاه پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم تاکید کرد: پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد و امیدوارم بتواند به این مهم دست پیدا کند. ۴ بازی باقی مانده که امیدوارم پرسپولیس بتواند در این ۴ بازی به پیروزی برسد و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که قصد دارد با پیراهن پرسپولیس فوتبال را کنار بگذارد اظهار داشت: انسان خیلی چیزها را دوست دارد اما به تمام چیزهایی که می‌خواهید نمی‌توانید برسید. آرزوها زیاد است اما تنها بخشی از این آرزوها دست یافتنی می‌شوند. انسان به امید زنده است و من هم نا امید نخواهم شد.