خانه | استادیوم های برگزار کننده مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل

استادیوم های برگزار کننده مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل

تور جام جهانی برزیل

شهر: بلوهوریزونته
استادیوم Estadio Mineirão
ظرفیت: ۶۲۵۴۷
شش بازی جام جهانی ۲۰۱۴ از جمله یک بازی نیمه نهایی در این ورزشگاه انجام میشود. این ورزشگاه تاریخی که خانه دو تیم حرفه ای هم هست برای برگزاری مسابقات جام جهانی بازسازی کامل شده است.

تور جام جهانی برزیل

شهر: برازیلیا
استادیوم: Estadio Nacional
ظرفیت: ۶۸۰۰۹
دومین استادیوم بزرگ میزبان مسابقات که در این استادیوم هفت بازی جام جهانی برگزار می شود. محیطی بسیار دوستانه با دیدی همه حانبه در هر جایگاه

تور جام جهانی برزیل

شهر: کوریتیبا
استادیوم: Arena Da Baixada
ظرفیت: ۴۱۴۵۶
یکی از مهمترین و بهترین استادیوم های بنا شده در برزیل که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده. در این ورزشکاه تغییرات کوچکی از جمله اضافه کردن صندلی ها برای جام جهانی اعمال شده.

تور جام جهانی برزیل

شهر: کویابا
استادیوم: Arena Pantanal
ظرفیت: ۴۲۹۶۸
این ورزشگاه ۴۲.۹۶۸ نفر ظرفیت دارد و جهت رقابتهای جام جهانی بنا شده و جایگزین ورزشگاه José Fragelli شده است

تور جام جهانی برزیل

شهر: فورتالزا
استادیوم: Estadio Castelao
ظرفیت: ۶۴۸۴۶
در ۱۹۷۳ ساخته شده و استادیوم اختصاصی دو باشگاه سیرا و فورتالزیا است و برای رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ با هزینه های گزاف بازسازی شده است. سیستم حمل و نقل به استادیوم ارتقا یافته و یک مجموعه شامل رستوران، سیناما، هتل و یک مرکز المپیک در آن ایجاد شده

تور جام جهانی برزیل

شهر: مانائوس
استادیوم: Arena Amazonia
ظرفیت: ۴۲۳۷۴
استادیوم قدیمی Estadio Vivaldao که مجدداً شبیه سبد نی مرمت شده، محصولی که این منطقه به آن معروف است. این استادیوم به سیستم جمع آوری آب باران و انرژی های برگشت پذیر مجهز شده و امکاناتی از قبیل رستوران، پارکینگ و حمل و نقل عمومی مناسب دارد.

تور جام جهانی برزیل

شهر: ناتال
استادیوم: Estadio Das Dunas
ظرفیت: ۴۲۰۸۶
جهت میزبانی رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴، ناتال به استادیومی مدرن نیاز داشتو بنابراین ورزشگاه قبلی و مجموعه جنبی آن جهت ساخت ورزشگاه جدید تخریب شد.      نام این ورزشگاه به تپه های شنی قابل توجه این منطقه برمی گردد.

تور جام جهانی برزیل

شهر: پورتو الگره
استادیوم: Estadio Beira-Rio
ظرفیت: ۴۸۸۴۹
استادیوم خانگی باشگاه اینترناسیونال یکی از مهمترین باشگاه های برزیل است. این ورزشگاه برای رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بازسازی شده و یک سقف فلزی برای پوشاندن جایگاه ها و رمپ ها در آن نصب شده

تور جام جهانی برزیل

شهر: ریسیف
استادیوم: Arena Pernambuco
ظرفیت: ۴۴۲۴۸
استادیوم خانگی سه باشگاه قدیمی برزیل است. این ورزشگاه یک مجموعه جنبی شامل رستوران، مرکز خرید و سیناما در کنار خود دارد و همپنین در کنار فرودگاه بین المللی گواراراپس واقع شده.

تور جام جهانی برزیل

شهر: ریودوژانیرو
استادیوم: Estadio do Maracana
ظرفیت: ۷۶۸۰۴
این ورزشگاه برای جام جهانی ۱۹۵۱ برزیل ساخته شده و علاوه براینکه بزرگترین استادیوم جهان است، بزرگترین استادیوم برزیل نیز می باشد. برای جام جهانی ۲۰۱۴ این استادیوم بازسازی شده و وضعیت صندلی ها بهبود یافته و همچنین یک سقف برای آن تعبیه شده. این ورزشگاه یکی از جاذبه های توریستی ریودوژانیرو است و تقریباً برای تمام فوتبال دوستان در دنیا شناخته شده است.

تور جام جهانی برزیل

شهر: سالوادور
استادیوم: Arena Fonte Nova
ظرفیت: ۴۸۷۴۷
این ورزشگاهچند منظوره برای رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در این شهر در محل استادیوم تخریب شده فونتا نووا بنا شده. مجموعه جنبی آن شامل رستوران پانوراما، موزه فوتبالف پارکینگ، مراکز خرید، هتل و یک سالن کنسرت است.

تور جام جهانی برزیل

شهر: سائوپائولو
استادیوم: Arena De São Paulo
ظرفیت: ۶۵۸۰۷
این استادیوم جهت برگزاری رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ به تازگی بنا شده و انتظار می رود که تقویت اقتصادی برای مناطق مجاور به ارمغان آورد. همچنین این ورزشگاه دسترسی مناسب به سیستم حمل و نقل عمومی دارد و میزبان بازی افتتاحیه جام جهانی در ۱۲ ژوئن است.

تور جام جهانی برزیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *