خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | اسکولاری: بعضی‌ها که یک بار جام جهانی را برده‌اند فکر می‌کنند بهترین‌اند!

اسکولاری: بعضی‌ها که یک بار جام جهانی را برده‌اند فکر می‌کنند بهترین‌اند!

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، ۵ ماه مانده تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور تصمیم گرفته است تا رجزخوانی برای رقبای خود را شروع کند و در همین راستا تیم ملی اسپانیا را هدف قرار داده است. لوئیز فیلیپه اسکولاری در یک کنفرانس خبری در شهر سائوپائولو در اظهارنظری جنجالی مدعی شد،‌ اسپانیایی‌ها خود را در دنیا بهترین می‌دانند.

13921130153310792167113

وی اظهار داشت: هرچه می‌گذرد من بیشتر و بیشتر مطمئن می‌شوم که ما این دوره از رقابت‌های جام جهانی را می‌بریم. من به قدرت تیمم ایمان دارم، هرچند معتقدم که باید به دیگر مدعیان احترام بگذاریم، البته تیم‌هایی هستند که یک بار جام جهانی را برده‌اند و باور دارند که بهترین هستند. ما اما ۵ بار جام جهانی را برده‌ایم.

از میان تیم‌های آرژانتین، اسپانیا و آلمان که به عنوان رقبای اصلی برزیل میزبان مدعیان برای فتح جام جهانی ۲۰۱۴ شناخته می‌شوند تنها ماتادورها هستند که فقط یک بار جام جهانی را برده‌اند.

اسکولاری در ادامه با تاکید بر تاثیر امتیاز میزبانی و حمایت هواداران در افزایش شانس قهرمانی سلسائو در جام جهانی ۲۰۱۴ افزود: ما بازیکنان باکیفیتی داریم، تیم‌مان یک تیم منظم و سازمان‌یافته است و هواداران‌مان هم فوق‌العاده‌اند. ما در تمام بازی‌های خود ۱۲ بازیکن خواهیم داشت و مطمئناً این یار دوازدهم به افزایش قدرت ما کمک خواهد کرد.