خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | امضای توپ جام‌جهانی از سوی ملی‌پوشان و مرور قوانین داوری

امضای توپ جام‌جهانی از سوی ملی‌پوشان و مرور قوانین داوری

ملی پوشان صبح امروز و پس از صرف صبحانه راس ساعت ۹:۳۰ برنامه‌های زیادی را پیش از تمرین انجام دادند.

بازیکنان تیم ملی در نشست هماهنگی که برگزار کننده آن فیفا و در خصوص مسایل انضباطی، داوری و معرفی میزبان بود شرکت کردند. در ابتدای این جلسه بازیکنان تیم ملی برگه هایی را که فیفا در نظر گرفته بود امضا کردند و شماره خود را زیر هر امضا نوشتند تا طریقه شناسایی آنها در آینده با توجه به برگه های شناسایی مسابقات باشد.

پس از امضای برگه ها، بازیکنان موظف به امضای دو پیراهن سفید و قرمز تیم ملی ایران و توپ جام جهانی بودند که همه بازیکنان این کار را انجام داده و نماینده فیفا با دقت خاصی تعداد امضاها را چک کرد و پس از اینکه متوجه شد تعداد بازیکنان تیم ملی ۲۴ بوده علت را جویا شد و پس از توضیحات ارائه شده، موافقت خود را برای تکمیل و امضای بیست و چهارم ایران اعلام کرد.

لازم به توضیح است فیفا یک توپ را فقط برای امضای سرمربیان تیم های ملی در نظر گفته بود که کالوس کی‌روش این توپ را امضا کرد.

139209131505552181671213

همچنین کاپیتان های تیم های حاضر در مسابقات می بایست بازوبندهای در نظر گرفته شده که به رنگ های زرد و آبی بود را امضا کنند که جواد نکونام کلیه بازوبندها را امضا کرد.

پس از امضای برگه ها، پیراهن ها، توپ ها و بازوبندهای کاپیتانی، نشست اولیه با معرفی مسئولین حاضر در این نشست و نمایش فیلمی از معرفی برزیل آغاز شد و پس از آن با حضور همه اعضای کاروان ایران مسئولین فیفا در خصوص ممنوعیت شرط بندی در مسابقات و دقت در اجرای کلیه قوانین بازی ها و سبک جدید دست دادن که موسوم به دست صلح است توضیحاتی ارائه کرده و از بازیکنان خواستند تا در شروع بازی از این مدل دست دادن استفاده کرده و کاپیتان های تیم ها هم به همین روش با یکدیگر دست بدهند.

در ادامه نماینده فیفا از اعضای کادر سرپرستی خواست اتاق را ترک کرده و بازیکنان و اعضای کادر فنی با حضور اسفندیار بهارمست، مدرس داوری فیفا، آخرین قوانین و مقررات این مسابقات را مرور کردند.