خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | با توضیحات مادربزرگ لوئیس؛ علت اصلی گاز گرفتن سوارس کشف شد

با توضیحات مادربزرگ لوئیس؛ علت اصلی گاز گرفتن سوارس کشف شد

مادربزرگ لوئیس سوارس به خبرنگارانی که برای مصاحبه با او در اروگوئه جمع شده بودند گفت: سوارس هرگز یک مبارز نبود و روحیه درگیرانه جنگی نداشت، اتفاقا بسیار خوش برخورد بود و مونس و همدم من محسوب می شد. نمی دانم چه بر سر نوه من آمده است. من در کل ۲۲ نوه دارم و لوئیس شاید یکی از آرام ترین و بهترین نوه های من بوده است.

مادربزرگ سوارس ادامه داد: واقعا معلوم نیست چرا لوئیس این کار زشت را انجام می دهد اما اگر از من بپرسند قطعا به طلاق والدینش اشاره می کنم که در روحیه او تاثیر بسیار بدی داشت.

سوارس در حال ترک لیورپول و پیوستن به بارسلونا است، اما باید منتظر باشیم تا تکلیف تجدید نظر فیفا در محرومیت ۴ ماهه او روشن شود. به دنبال انتشار یک بیانیه در صفحه شخصی لوئیس سوارز، مهاجم تیم ملی اروگوئه که مضمون آن عذرخواهی از جورجو کیه‌لینی و اهالی دنیای فوتبال بود، مدافع تیم ملی ایتالیا به ستاره خط حمله لیورپول قوت قلب داد.

636284_924

سوارز در این بیانیه‌ ضمن اعتراف به اشتباه خود برای گاز گرفتن شانه کیه‌لینی در جریان دیدار تیم‌‌های ملی ایتالیا و اروگوئه در دور آخر بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی از وی عذرخواهی کرد و وعده داد که چنین کاری را تکرار نخواهد کرد.

کیه‌لینی نیز در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی در پاسخ به عذرخواهی سوارز نوشته است: لوئیس همه چیز فراموش شده است. امیدوارم که فیفا مدت محرومیت تو را کاهش دهد.
کمیته انضباطی فیفا، سوارز را به خاطر حرکت ناشایستی که انجام داد، از ۹ بازی ملی رسمی و چهار ماه حضور در تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم کرده است. سوارس تا کنون باکال، ایوانوویچ و گیه‌لینی را گاز گرفته است.