خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | برخورد گرم کی روش و رحمتی

برخورد گرم کی روش و رحمتی

به گزارش جام جهانی آنلاین، به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از ظهر امروز در محل وزارت کشور همایشی تحت عنوان مبازره با مواد مخدر برگزار شد که چهره های سرشناس ورزش کشور در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم که نزدیک به ۲ ساعت و با حضور میهمانان مختلف برگزار شد، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، محمود گودرزی وزیر ورش،کارلوس کی روش، مهدی تاج، مهدی محمد نبی،محمد مایلی کهن، مجید جلالی، سید مهدی رحمتی، علیرضا منصوریان، جواد زرینچه،کوروش باقری، باقری معتمد، آندرانیک تیموریان، محمد رضا خلعتبری، سید جلال حسینی، محسن بنگر و … حضور داشتند.

 CarlosQueiroz-MehdiRahmato

در حاشیه این مراسم محمد مایلی کهن، مجید جلالی و مهدی محمد نبی برای حاضرین در خصوص مضرات مواد مخدر و تاثیر ورزش در خنثی کردن ناهنجاری های اجتماعی به سخنرانی پرداختند.

نکته قابل توجه این مراسم جایی بود که سید مهدی رحمتی و کارلوس کی روش با یکدیگر رو به رو شده و برخورد گری با هم داشتند.کی روش پس از دیدن رحمتی با دروازه بان تیم استقلال خوش و بش کرد. این برخورد اولین برخورد این دو نفر پس از کناره گیری موقت رحمتی از تیم ملی بود و رحمتی و سرمربی تیم ملی تا امروز با یکدیگر روبرو نشده بودند.

meyeli

 به گزارش خبرگزاری فارس، در این مراسم محمد مایلی کهن با چهره ای جدید حضور داشت  و برای دقایقی با وزیر ورزش و وزیر کشور صحبت کرد. سرمربی سابق تیم ملی در حرکتی قابل تقدیر در حمایت از سرطانی ها موهای خود را از ته تراشیده بود.