خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | برگزاری نخستین تمرین تیم ملی در ورزشگاه اختصاصی کورینتیانس + تصاویر

برگزاری نخستین تمرین تیم ملی در ورزشگاه اختصاصی کورینتیانس + تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی روز پر مشغله‌ای را در بدو ورودشان به برزیل پشت سر گذاشتند. بنابر اعلام قبلی برنامه هر روزه تیم ملی، بازیکنان پس از انجام اقدامات متعدد مانند امضای لباس و توپ برای موزه فیفا، شرکت در کلاس‌های آموزشی و توجیهی، تهیه عکس و فیلم و صرف ناهار در هتل محل اقامت‌شان، بعدازظهر روز گذشته و با حضور پلیس ایالتی و فدرال برزیل و با حضور تیم اسکورت شامل؛ چندین خوردوی پلیس و تعداد زیادی پلیس موتورسوار به محل تمرینات خود در باشگاه کورینتیانس رفته و ضمن آشنایی با کمپ تمرینی‌شان که از مجهزترین باشگاه‌های برزیل به لحاظ امکانات مختلف تمرینی و به خصوص پزشکی ورزشی و بدنسازی است، به مدت دو ساعت تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

تمرین روز گذشته تیم ملی در سالن بدنسازی و با انجام کارهای فیزیکی آغاز شد و پس از انجام تمرینات مختلف در سالن، بازیکنان در محل زمین چمن کمپ حاضر شده و تمرینات خود را با کار با توپ و سپس تمرین در زمین کوچک ادامه دادند.

* تعداد زیادی از رسانه‌های محلی برای پوشش خبری تمرین تیم ملی در محل کمپ حاضر داشتند.

* در محل تمرین همه تیم‌های شرکت کننده یک خودروی اورژانس با تجهیزات کامل و به صورت تمام وقت از سوی فیفا حضور دارد.

* پس از تمرین تیم ملی و در زمان بازگشت به هتل صحنه بسیار جالبی توسط پلیس‌های موتورسوار ایجاد شده بود. پلیس‌های موتورسوار با ایجاد راه بندهایی در ورودی اتوبان، باعث به وجود آمدن کیلومترها ترافیک فشرده شده بودند تا برای عبور تیم ملی ایران مشکلی وجود نداشته باشد.