خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | بنگر: اگر بازهم به اردوی تیم ملی دعوت نشوم، اعتراض نمی‌کنم

بنگر: اگر بازهم به اردوی تیم ملی دعوت نشوم، اعتراض نمی‌کنم

به گزارش جام جهانی آنلاین محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در خصوص بحث حضورش در تیم ملی و اینکه فدراسیون پاسپورت او را گرفته است، گفت: من بعد از بازی با صبا هم به خبرنگاران گفتم که پاسپورتم چند ماه پیش گرفته شد و نمی‌دانم حالا چرا خبرش رسانه‌ای شده است؟! با این حال از اینکه خیلی‌ها به من می‌گویند مستحق حضور در تیم ملی هستم خوشحالم و امسال خیلی تلاش کردم تا بازی‌های خوبی را انجام دهم و رضایت کادر فنی تیم ملی و پرسپولیس را جلب کنم.mohsen_bengar

وی در پاسخ به این سوال که «آیا در اردوی جدید تیم ملی حاضر خواهی بود؟»، تاکید کرد: چیزی در این خصوص نمی‌دانم و کادر فنی تصمیم‌گیرنده است. اگر هم توسط کی‌روش دعوت نشدم اعتراض نخواهم کرد، چون مربیگری سلیقه‌ای است و باید به تصمیم سرمربی تیم ملی احترام گذاشت. حضور در تیم ملی برای هر بازیکنی افتخار است و حالا باید دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازگشت این تیم به کورس قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت:‌ این هفته تمامی نتایج به سود ما رقم خورد و خوشبختانه به کورس برگشتیم تا هواداران پرسپولیس ناامید نباشند. البته کار سختی برای قهرمانی داریم و معتقدم برای رسیدن به این عنوان باید از ۳ بازی پیش رو ۹ امتیاز بگیریم و منتظر توقف تیم‌های مدعی باشیم. در هفته‌های پایانی لیگ مدعیان با هم بازی دارند و این موضوع به سود ما است.

چندی پیش از سوی محسن بنگر عنوان شده بود که بی‌تعصبی یعنی اینکه در شهرستان ۴ گل دریافت کنید، وی در این رابطه به خبرنگار تسنیم گفت: دیگر دوست ندارم در این مورد حرف بزنم. حرف من به خاطر این بود که بعضی استقلالی‌ها گفته بودند ما بی‌غیرت نبودیم که تمرینات را تحریم کنیم و نمی‌دانم از این حرف‌ها چه هدفی داشتند. با این حال دیگر نمی‌خواهم چیزی در این مورد بگویم.