خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | بنگر: دایی اجازه نداد به جام جهانی بروم

بنگر: دایی اجازه نداد به جام جهانی بروم

محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس، جذب بازیکنان جوان، اعلام لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی و … صحبت‌های زیر را انجام داد.

تسنیم: روزهای قبل از شروع تمرینات فصل جدید را چطور می‌گذرانی؟

فعلاً که در تعطیلات هستم و هم والیبال بازی می‌کنم و هم با ابراهیم تقی‌پور به شهرهای مختلف مازندارن می‌رویم و بازی‌های خیریه انجام می‌دهیم.

تسنیم: اخبار پرسپولیس را دنبال می‌کنی؟

مگر می‌شود دنبال نکنم؟ ما فصل گذشته تیم خوبی داشتیم و اگر همین بازیکنان ماندگار و چند بازیکن جدید هم به پرسپولیس اضافه شوند نسبت به فصل گذشته قدرتمند‌تر می‌شویم.

تسنیم: در مورد جذب بازیکنان جدید برای پرسپولیس چه صحبتی داری؟

حضور بازیکنان جوان در کنار بازیکنان باتجربه می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، ضمن اینکه حضور بازیکنان جوان برای آینده پرسپولیس هم مفید است.

تسنیم: مقداری از طلبت هم پرداخت شد…

بله خوشبختانه باشگاه درصدی از طلب ما را پرداخت کرد و امیدوارم تا آغاز فصل جدید بقیه طلب‌مان را هم پرداخت کنند.

تسنیم: بعد از خط خوردن خلعتبری در حمایت از این بازیکن در یکی از صفحه‌های اجتماعی خودت نوشتی: «داداش بی‌خیال! تو هم مثل ما خودت را گول بزن و بگو آنهایی که به برزیل رفتند حتما حقشان بود ولی خدا بزرگ است، بی‌خیال، تو بهترینی داداش، نگران نباش.»

دقیقاً وضعیت همانی است که نوشتم. خلعتبری جزو بهترین بازیکنان ایران است و چیزی برای حضور در جام جهانی کم نداشت. شما ۴ کارشناس فوتبالی از هر کشوری که خواستید بیاورید تا بازی‌های فصل گذشته لیگ را یک بار دیگر نگاه کنند و ببینید چه بازیکنانی نباید در تیم ملی باشند.

تسنیم: از اینکه خودت هم به تیم ملی دعوت نشدی ناراحتی؟

از من که گذشته اما جای خیلی‌ها در تیم ملی خالی است، صادقیان، مسلمان، امید ابراهیمی، عقیلی، رحمتی و … بازیکنانی هستند که باید در تیم ملی بودند و نیستند.

تسنیم: تیم ملی در ۲ بازی از ۳ بازی دوستانه خود در اتریش گل نخورد، این اتفاق در جام جهانی هم رخ می‌دهد؟

بازی‌های تیم ملی را ندیدم و نمی‌توانم در مورد آن نظر بدهم. امیدوارم تیم ملی کشورم در جام جهانی موفق باشد اما برای گل نخوردن و نتیجه گرفتن در جام جهانی به معجزه نیاز داریم.

تسنیم: خودت هم قرار بود برای تماشای جام جهانی به برزیل بروی.

قرار بود بروم ولی آقای دایی اجازه نداد این کار را انجام بدهم و باید بلیتم را پس بدهم.

تسنیم: راستی سردار آزمون هم از فهرست نهایی تیم ملی خط خورد.

سردار پدیده فوتبال ایران است و وقتی از باشگاه‌های بزرگ پیشنهاد دارد یعنی بازیکن خوبی است.