خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | بیک‌زاده: هر چقدر اردوی بیشتری داشته باشیم، کارمان راحت‌تر می‌شود

بیک‌زاده: هر چقدر اردوی بیشتری داشته باشیم، کارمان راحت‌تر می‌شود

به گزارش جام جهانی آنلاین، هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اعلام لیست تیم ملی و تشکیل اردو پس از چند ماه اظهار داشت: تشکیل اردو باعث می‌شود بازیکنان دور هم جمع شوند و حال و هوای تیم ملی را پیدا کنند. حضور در اردو تمرکز بازیکنان را بالا می‌برد و آمادگی آنها را بیشتر می‌کند.

13920326095919962713963

وی با بیان اینکه «بازیکنان تیم ملی خیلی وقت بود که از هم دور بودند»، افزود: هر چقدر اردوی بیشتری برگزار کنیم، کارمان راحت‌تر می‌شود. درست است که تشکیل اردو و انجام بازی‌های دوستانه دیر شده و خواسته‌های مربیان تیم ملی بنا به هر دلیلی برآورده نشد ولی از حالا هم می‌توان دوباره کار را شروع کرد.

بیک‌زاده با اشاره به دیدار دوستانه تیم ملی با تیم گینه گفت: شکل فیزیکی و تاکتیکی گینه به نیجریه که یکی از حریفان ما در جام جهانی است، شباهت دارد و بازی با این تیم می‌تواند به ما کمک کند.

وی در ادامه در خصوص شکست استقلال مقابل الشباب عربستان عنوان کرد: شکست جزیی از فوتبال است. باید از این شکست درس بگیریم و به ادامه راه فکر کنیم. استقلال این پتانسیل را دارد که از گروه صعود کند. ضمن اینکه این مسئله را در نظر بگیرید که داور در بازی شب گذشته یک پنالتی برای ما نگرفت و تصمیمش در این شکست استقلال تاثیرگذار بود.

هافبک استقلال در مورد ناراحتی هواداران از عملکرد تیم‌شان گفت: به هواداران حق می‌دهم که ناراحت باشند. نزدیک به ۲۵ هزار نفر به ورزشگاه آمدند و استقلال را تشویق کردند. هیچ اتفاقی نیفتاده و با ریکاوری خوب می‌توانیم به شرایط گذشته بازگردیم. به نظرم شکست مقابل الشباب می‌تواند نوید بخش روزهای خوب استقلال باشد.

بیک‌زاده در پایان درباره وضعیت مصدومیتش تصریح کرد: تمرینات فزیوتراپی‌ام به پایان رسیده و از شنبه هفته آینده تمرینات قدرتی را انجام می‌دهم و تا هفته آینده خوب می‌شوم.