خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | تماشاگران ملوان بندرانزلی در جریان دیدار مقابل استقلال سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را تشویق کردند.

تماشاگران ملوان بندرانزلی در جریان دیدار مقابل استقلال سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را تشویق کردند.

به گزارش جام جهانی آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال ملوان  بندرانزلی و استقلال در چارچوب هفته بیست‌وهفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (چهارشنبه) به مصاف هم رفتند که حاشیه‌های نیمه دوم این دیدار به شرح زیر است:

139207221925463971347923

* پس از پایان نیمه اول پژمان نوری که از شعار هواداران ملوان بندرانزلی ناراحت بود پیراهن خود را درآورد و با عصبانیت به رختکن رفت. در نیمه دوم نیز بارها تماشاگران ملوان علیه بازیکن سابق تیم خود شعار سر داده و او را به بی‌تعصبی متهم کردند.

* پس از گل استقلال توسط محمد قاضی تماشاگران ملوان به مانند طرفداران تیم تراکتورسازی تبریز شعار «عیبی یوخ، عیبی یوخ» سر دادند.

* هنگامی که مهدی رحمتی گل چهارم استقلال را دریافت کرد جو ورزشگاه علیه او شد و تماشاگران انزلی‌چی کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی را تشویق کردند. آنها همچنین در چندین نوبت شعارهایی علیه دروازه‌بان استقلال سر دادند.

* امیر قلعه‌نویی کنار زمین به شدت به عملکرد بازیکنان خود اعتراض می‌کرد.

* بین ۲ نیمه از برخی از پیشکسوتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تقدیر به عمل آمد.

* مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ برتر نیز در ورزشگاه حضور داشت.

* بارش باران که در نیمه اول دیدار ملوان – استقلال متوقف شده بود در نیمه دوم این دیدار شدت بیشتری پیدا کرد.

* استقلال در حالی از تیم ملوان ۴ گل دریافت کرد که تماشاگران ملوان درباره پیروزی ۴ بر ۲ این تیم مقابل استقلال در سال ۹۰ صحبت می‌کردند و این پیروزی را به آن دیدار ربط می‌دادند.