خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | تمرین ملی‌پوشان زیر باران و ترافیک سنگین سائوپائولو + تصاویر

تمرین ملی‌پوشان زیر باران و ترافیک سنگین سائوپائولو + تصاویر

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس اعلام قبلی، بازیکنان تیم ملی بعدازظهر روز جمعه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری کردند.

بازیکنان تیم ملی که از صبح جمعه در کمپ کورینتیانس حضور داشتند، بعدازظهر روز گذشته تمرینات خود را انجام دادند. تمرین روز جمعه که دو ساعت و از ۱۴:۳۰ آغاز و تا ۱۶:۳۰ ادامه یافت با گرم کردن با توپ و بدون توپ آغاز شد و بازیکنان پس از گرم کردن وارد زمین اصلی شدند تا تمرینات تاکتیکی خود را آغاز کنند. پس از گذشت یک ساعت از تمرین، باران تندی در سائوپائولو باریدن گرفت و ملی‌پوشان یک ساعت و ۳۰ دقیقه باقیمانده را زیر باران شدید به تمرین پرداختند.

تمرینات تاکتیکی بازیکنان تیم ملی از روز پنجشنبه آغاز شده و پس از گذشت ۷۲ ساعت از حضور در برزیل بازیکنان کم کم با شرایط آب و هوایی این کشور و تغییر ساعت هماهنگ‌تر شده و روز به روز تمرینات خود را با جدیت و شور و اشتیاق بیشتری پیگیری می‌کنند.

تیم ملی قرار است روز یکشنبه و از ساعت ۱۵ به وقت برزیل و حدود ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم ملی ترینیدادوتوباگو برود. این تیم روز پنجشنبه و پس از انجام دیدار خود برابر آرژانتین به برزیل آمده و نخستین تمرین خود را عصر روز گذشته در محل کمپ اختصاصی تیم ملی ایران و زمین شماره دو آن انجام داد.

بنابر هماهنگی به عمل آمده با فدراسیون فوتبال برزیل داوران بین‌المللی این کشور دیدار دوستانه ایران – ترینیدادوتوباگو را قضاوت خواهند کرد و این دیدار در زمین اصلی باشگاه کورینتیانس انجام می‌شود.

با توجه به ترافیک هر روزه سائوپائولو و علیرغم وجود اسکورت برای تیم ملی، رفت و آمد با کندی صورت می‌گیرد که از مهمترین دلایل آن می‌توان به بارش باران و از آن مهمتر اعتصاب کارکنان متروی برزیل اشاره کرد که موجب شده بسیاری از مردم برای رفت و آمد از وسایل نقلیه شخصی استفاده کنند و از این رو ترافیک این شهر صنعتی و بزرگ، روز جمعه نسبت به روزهای قبل کمی بیشتر و متراکم‌تر شده بود.