خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | تیموریان: رسانه‌ها یار دوازدهم تیم ملی ایران بوده و هستند

تیموریان: رسانه‌ها یار دوازدهم تیم ملی ایران بوده و هستند

به گزارش جام جهانی آنلاین، آندرانیک تیموریان در مورد شرایط اردوی تیم ملی در اتریش به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: اردوی خوبی است و شرایط مساعدی برای تمرینات ملی‌پوشان وجود دارد اما متأسفانه هنوز بازیکنان تیم ملی به صورت کامل به اردو نیامده‌اند. مطمئناً بعد از آمدن همه بازیکنان و کامل شدن ترکیب تیم ملی شرایط ایده‌آل خواهد شد.

وی با اعلام اینکه بازیکنان در حال آمدن و اضافه شدن به اردوی تیم ملی هستند، خاطر نشان کرد: باید بازیکنان زودتر به تیم ملحق شوند تا بتوانیم هماهنگ‌تر تمرین کنیم و به اهداف سرمربی تیم ملی در این اردو برسیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در اردوی اتریش گفت: همیشه بازی‌های دوستانه برای تیم ملی مؤثر بوده است. در چهار ماه گذشته بازی دوستانه نداشتیم و تنها بازی‌های مقدماتی جام ملت‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم که برای ما حکم بازی دوستانه را داشت. این بازی‌ها کمک می‌کند هماهنگ‌تر شویم و در جام جهانی، با قدرت فوتبال خوبی ارائه کنیم.

تیم-ملی-فوتبال-ایران-تمرین1

تیموریان بازی‌های جام جهانی را اینگونه ارزیابی کرد: تیم‌های همگروه ما همه خوب هستند. من فقط تجربه بازی با تیم ملی بوسنی را دارم و در مقابل نیجریه و آرژانتین بازی نکرده‌ام و نسبت به بازیکنان این دو تیم شناخت نسبی دارم. این را می‌دانم که اکثر بازیکنان حریفان ما در اروپا بازی می‌کنند و تیم‌های قدرتمندی هستند. امیدوارم بتوانیم بهترین بازی‌های‌مان را مقابل آنها انجام دهیم.

وی در مورد همراهی رسانه‌ها و مردم با تیم ملی افزود: رسانه‌ها یار دوازدهم تیم ملی ایران بوده و هستند و امیدوارم مثل گذشته حامی تک تک بازیکنان تیم ملی باشند، چرا که جام جهانی یک واقعه بزرگ جهانی است که برای موفقیت در آن نیاز به حمایت همه و به ویژه رسانه‌ها داریم. از طرف دیگر جام جهانی برای بازیکنان جوان تیم ملی اتفاق خوبی است و می‌توانیم با نمایش خوب این بازیکنان شاهد حضور بیشتر بازیکنان ایرانی در لیگ‌های بزرگ دنیا باشیم. یکی از راه‌های پیشرفت تیم‌های ملی کشورهای مختلف حضور بازیکنان آنها در لیگ‌های معتبر است و باید از این فرصت استفاده کنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان در خصوص انتقال تجربه به بازیکنان جوانتر تیم ملی گفت: تا جایی که بتوانم و اگر بازیکنی از من بپرسد حتماً این کار را خواهم کرد اما خودم هنوز باید تلاش بیشتری داشته باشم تا بتوانم به تجربیاتم اضافه کنم، چراکه لحظه به لحظه فوتبال جا برای پیشرفت دارد و باید از هر زمانی برای تجربه‌اندوزی استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم