خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | جهانبخش: تأثیرگذاری در تیم مهم‌تر از پدیده شدن در جام جهانی است/ به جدایی از نایمخن فکر نمی‌کنم

جهانبخش: تأثیرگذاری در تیم مهم‌تر از پدیده شدن در جام جهانی است/ به جدایی از نایمخن فکر نمی‌کنم

به گزارش جام جهانی آنلاین علیرضا جهانبخش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص برتری تیمش مقابل والویک با نتیجه ۳ بر یک گفت:‌ یک بازی حساس را بیرون از خانه با برتری پشت سر گذاشتیم. والویک از تیم‌های بالای سر ما بود و با ۳ امتیازی که کسب کردیم در رده پانزدهم قرار گرفته و تقریباً به منطقه امن جدول رسیدیم.

alireza-jahanbakhsh-2013-6970

وی با بیان اینکه یک تیم به صورت مستقیم و دو تیم به واسطه حضور در پلی‌آف از جدول سقوط خواهند کرد، یادآور شد: احتمال ماندمان با توجه به شرایطی که داریم زیاد است و در مجموع به این موضوع خیلی امیدوار هستم.

مهاجم نایمخن در مورد رفع مصدومیتش و اینکه دوباره به یک بازیکن ۹۰ دقیقه‌ای تبدیل شده است، گفت: مصدومیت به طور کامل برطرف شده و در بازی شب گذشته هم تیمم را به طور کامل همراهی کردم. مصدومیت همسترینگ بسیار سخت است و اگر مراقبت خوبی به عمل نمی‌آوردم دوباره بازمی‌گشت. به همین دلیل یک مقدار محتاط بودم و برای بازگشت دست به عصا عمل کردم. با این حال خوشحالم که توانستم بازگشت شیرینی را تجربه کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی دوباره گلزنی‌هایش آغاز خواهد شد، گفت: مهم تأثیرگذاری در جریان مسابقه است تا گل زدن. البته شب پیش هم دو فرصت گلزنی داشتم که هر دو بار توپ با بدشانسی به تیرک خورد. در هر حال بیشتر دوست دارم تأثیرگذار باشم تا به فکر گلزنی.

جهانبخش در مورد زمان بازگشتش به ایران گفت: یک نامه از سوی فدراسیون به باشگاه ارسال شده که زمان آن به صورت دقیق مشخص نیست.

مهاجم تیم ملی که به تازگی به عنوان یکی از پدیده‌های فوتبال اروپا معرفی شده در مورد اینکه چه اندازه امیدوار است که پدیده جام جهانی شود، گفت: همینکه چنین افتخاری به عنوان یک ایرانی نصیبم شده خوشحالم. تلاشم را می‌کنم تا بتوانم شرایط خوبی را در تیم ملی داشته باشم و اگر در بین نفرات اعزامی به برزیل باشم، سعی می‌کنم عملکرد خوبی داشته باشم. من هم دوست دارم در جام جهانی بازی کنم و با عملکرد خوبم، به عنوان یکی از پدیده‌های جام جهانی انتخاب شوم. البته بیشتر از پدیده شدن به تأثیرگذاری در ترکیب تیم ملی فکر می‌کنم.

وی افزود: به قول کی‌روش هر یک گل در جام جهانی به عنوان صد گل در لیگ برتر ارزش دارد و من هم سعی می‌کنم اگر برای تیم ملی در برزیل به میدان رفتم، از فرصت‌هایی که به من می‌رسد بهترین استفاده را بکنم.

جهانبخش در پایان گفت: فعلا به جدایی از نایمخن فکر نمی‌کنم با این حال چند پیشنهاد به مدیر برنامه‌هایم شده است.