خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | حریف ایران برنامه‌اش برای حضور در جام‌جهانی‌ را به دولت ارسال کرد

حریف ایران برنامه‌اش برای حضور در جام‌جهانی‌ را به دولت ارسال کرد

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، کمیسیون ورزش‌های ملی نیجریه روز گذشته (دوشنبه) عنوان کردند که برنامه تیم ملی فوتبال نیجریه برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به دولت ارسال کرده‌ است تا دستورات لازم در خصوص تامین بودجه از سوی ریاست جمهوری این کشور صادر شود.

139209131649198981672533

مالام بولاجی عبداللهی، وزیر ورزش نیجریه به خبرگزاری نیجریه (NAN) گفت: کمیسیون ورزش‌های ملی نیجریه با سختکوشی که داشته سعی کرده تا به موقع برنامه آماده‌‌سازی عقاب‌ها برای حضوری مقتدرانه‌تر در جام جهانی ۲۰۱۴ را آماده کند. فدراسیون فوتبال نیجریه (NFF) برنامه‌های خود را به این کمیسیون ارسال کرده است و ما هم پس از کار کردن روی این برنامه آن را به دولت ارسال کردیم.

وی افزود: ما بر این باوریم که این برنامه توجه رئیس‌ جمهور و دولت را به خود جلب خواهد کرد. شکی ندارم که برنامه تیم ملی فوتبال نیجریه برای جام جهانی به خوبی پیش خواهد رفت. ما با تمام وجود از فدراسیون فوتبال نیجریه حمایت خواهیم کرد تا تیم ملی کشورمان به موفقیت برسد، چون موفقیت این تیم همه را خوشحال خواهد کرد.

عبداللهی همچنین با تکذیب شایعه سرمربیگری استفان کِشی، سرمربی نیجریه در آفریقای جنوبی پس از پایان رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل اظهار داشت: کِشی با فدراسیون فوتبال نیجریه قرارداد دارد و ما از دستاورد‌هایی که وی برای تیم ملی نیجریه داشته راضی هستیم.