خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | حمایت مجدد کی‌روش از مویس

حمایت مجدد کی‌روش از مویس

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی کشورمان بار دیگر با حمایت از دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد گفت: به طور حتم منچستریونایتد در این فصل قادر به دفاع از عنوان قهرمانی‌اش نیست ولی شکی ندارم که آنها دست از رقابت نخواهند کشید و تا پایان رقابت‌های این فصل برای رقبای خود کابوس و دردسرهایی درست خواهند کرد.553220_363842377084512_864867626_n

وی افزود: منچستریونایتد تیم پیشین من نیست، منچستر تیمی است که در قلب من جای دارد و هنوز هم نگران این  تیم هستم و نتایجش را هم دنبال می‌کنم. ما اینجا هستیم، نگران نباشید فقط به دیوید مویس کمی زمان بدهید و مطمئن باشید که او در پست خود جا خواهد افتاد.

سرمربی ۶۰ ساله ایران و دستیار پیشین سرالکس فرگوسن در پایان خاطرنشان کرد: فصل ۱۴-۲۰۱۳ یکی از هیجان‌انگیزترین فصل‌های لیگ برتر است که مویس تجربه می‌کند. چلسی، آرسنال، منچسترسیتی و همه مدعیان خیلی خوب کار می‌کنند و همین باعث ایجاد هیجان بیشتر در رقابت‌های فصل جاری لیگ شده است.

شیاطین سرخ در حال حاضر با ۴۲ امتیاز در مکان هفتم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارند و با چلسی صدرنشین ۱۵ امتیاز اختلاف دارند.