خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | خلعتبری: پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی لیاقت و شایستگی می‌خواهد

خلعتبری: پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی لیاقت و شایستگی می‌خواهد

به گزارش جام جهانی آنلاین، محمدرضا خلعتبری در خصوص برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی در آفریقای جنوبی و اتریش به سایت فدراسیون فوتبال گفت: در چند سالی که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم اردویی به خوبی و سختی آفریقای جنوبی و اتریش ندیده بودم. فدراسیون فوتبال یکی از بهترین اردوهای تیم ملی را برگزار کرده تا بازیکنان به شرایط خوبی برسند.

وی در ادامه افزود: در آفریقا بیشتر روی کارهای بدنسازی تمرکز داشتیم و تمریناتی که در این اردو با حضور مربی بدنساز برزیلی انجام شد، به آمادگی هر چه بیشتر بازیکنان کمک کرد. در اردوی اتریش نیز باید بگویم تمرینات سخت و خوبی را برگزار کرده‌ایم و بازیکنان در شرایط خوبی هستند.

139302271349509572784113

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به دیدارهای دوستانه این تیم در اتریش گفت: بازی‌های دوستانه هم سختی خودش را دارد. تیم‌ها در بازی‌های دوستانه هم سعی می‌کنند پیروز باشند و بهترین نتیجه را بگیرند. قطعاً هر آنچه در توان داریم به کار خواهیم گرفت تا بهترین عملکرد را در این دیدارها از خود به نمایش بگذاریم.

خلعتبری با بیان اینکه پیراهن تیم ملی مقدس بوده و باید قدر آن را دانست، گفت: پوشیدن این پیراهن لیاقت و شایستگی می‌خواهد. امیدواریم با پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام جهانی نتایج مثبت و ارزنده‌ای را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم