خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | درخواست مربی دروازه‌بانان استقلال از کی‌روش

درخواست مربی دروازه‌بانان استقلال از کی‌روش

به گزارش جام جهانی آنلاین به نقل از سایت باشگاه استقلال، حمید بابازاده در خصوص آخرین وضعیت مهدی رحمتی اظهار داشت: مصدومیت رحمتی به خیر گذشت. او برخورد خیلی بدی با مهاجم تیم منتخب کیش داشت اما اکنون وضعیتش خوب است و فقط مقداری درد دارد. رحمتی از اینکه آسیب جدی ندیده خدا را شکر می‌کند و خوشبختانه روحیه‌اش به نسبت روز گذشته خیلی خوب است.

Rahmatiمربی استقلال در مورد عملکرد سید حسین حسینی که روز گذشته درون دروازه تیم منتخب کیش قرار گرفته بود، گفت: حسینی بیشتر موقعیت‌هایی بازیکنان استقلال را مهار کرد و نشان داد شرایط خیلی خوبی دارد. در دیدار روز گذشته همه از او راضی بودند.

بابازاده درباره دیدار روز چهارشنبه استقلال مقابل ملوان انزلی تصریح کرد: بازی با ملوان برای قهرمانی ما در لیگ تعیین کننده است. سعی می‌کنیم در این دیدار طوری بازی کنیم که برنده بازی باشیم تا جایگاه خود را در صدر حفظ کنیم.

وی در مورد شایعه بازگشت رحمتی به تیم ملی گفت: امیدوارم رحمتی بار دیگر به تیم ملی دعوت شود. رحمتی زحمت‌های زیادی کشیده و از کی‌روش در خواست می‌کنم در قضیه رحمتی مثل یک پدر برخورد و با گذشت زمینه حضور او را در تیم ملی فراهم کند.