خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | دل‌بوسکه: برزیل برای فتح جام جهانی تحت فشار است

دل‌بوسکه: برزیل برای فتح جام جهانی تحت فشار است

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم ویسنته دل‌بوسکه که تیمش در فینال جام کنفدراسیون‌های سال ۲۰۱۳ با قبول شکستی سنگین برابر تیم ملی برزیل از کسب عنوان قهرمانی باز ماند اعتقاد دارد انتظار بالای مردم برزیل از تیم ملی این کشور جهت فتح جام جهانی ۲۰۱۴، شاگردان لوئیز فیلیپه اسکولاری را تحت فشار قرار داده است.13921130153310792167113

سرمربی تیم ملی اسپانیا در حاشیه یک سمینار ۲ روزه با موضوع مربیان جام جهانی در برزیل اظهار داشت: برزیل ممکن است از امتیاز میزبانی و حمایت مردمش برخودار باشد اما این فاکتور می‌تواند بر ضد آنها عمل کند چون آنها را تحت فشار روانی قرار می‌دهد.

دل‌بوسکه در خصوص عملکرد شاگردانش برابر برزیل در فینال جام کنفدراسیون‌‌ها نیز گفت: آن اتفاق رخ داده و به گذشته پیوسته و کاری از دست ما برای عوض کردن آن نتیجه بر نمی‌‌آید.

اظهارات دل‌بوسکه در ادامه با واکنشی از سوی همتای برزیلی او درسلسائو همراه شد. لوئیز فیلیپه اسکولاری با تاکید بر اینکه شاگردانش راه کنار آمدن با توقعات مردم و هواداران خود را می‌دانند، تصریح کرد: قبل از سال ۱۹۵۰ برزیل هرگز میزبان جام جهانی نشده بود اما آن اتفاق مانند سکوی پرشی به سمت ۵ قهرمانی که بعدها در جام جهانی کسب کردیم عمل کرد. اینکه سطح توقعات از تیم ما بالا باشد، مشکلی ندارد. ما باید بزرگ فکر کنیم و اهداف بلندی را برای خود ترسیم کنیم. اگر چیزی غیر از این باشد، دلیل بودن من در تیم برزیل به عنوان سرمربی چیست؟

تیم‌های ملی برزیل و اسپانیا در گروه‌های اول و دوم جام جهانی ۲۰۱۴ قرار گرفته‌اند و این احتمال وجود دارد که در اولین مرحله حذفی رقابت‌ها با یکدیگر روبه‌رو شوند.