خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | دیدار دوستانه ۹ خرداد در تهران است یا اتریش؟ + تصویر

دیدار دوستانه ۹ خرداد در تهران است یا اتریش؟ + تصویر

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد دیدار ایران و آنگولا صحبت‌های ضدونقیضی شنیده می‌شود. از یک سو در حالی که پیش از این مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال از برگزاری دیدار ایران و آنگولا در اتریش خبر داده بود، امروز نیز روزنامه آبولای پرتغال تاریخ برگزاری این دیدار را روز سی‌ام می ۲۰۱۴ (۹ خرداد ۱۳۹۳) در اتریش اعلام کرد.

139207240949444051359133

با این وجود در برنامه قبلی تیم ملی فوتبال این روز به عنوان زمان برگزاری بازی خداحافظی تیم ملی در تهران اعلام شده بود. قرار بود این دیدار برابر آفریقای جنوبی برگزار شود اما گویا این تیم برای حضور در تهران درخواست مالی را مطرح کرده و این موضوع مورد موافقت فدراسیون قرار نگرفته است. از آنگولا به عنوان گزینه جایگزین تیم آفریقای جنوبی یاد می‌شود.

در همین حال امیرحسین حسینی، روابط عمومی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: روز ۹ خرداد تیم ملی فوتبال در ایران است و به طور قطع بازی خداحافظی شاگردان کی‌روش پیش از عزیمت به برزیل برگزار خواهد شد.

به گزارش تسنیم، با این وجود خبرگزاری «ANGOP»، خبرگزاری رسمی آنگولا به نقل از پدرو نتو، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور نوشت تیم ملی آنگولا در تاریخ ۳۰ مِی ۲۰۱۴ (۹ خرداد ۱۳۹۳) در دیداری دوستانه در اتریش به مصاف ایران می‌رود. این بازی به این خاطر در اروپا برگزار خواهد شد تا آن دسته از بازیکنان آنگولا که در قاره اروپا بازی می‌کنند راحت‌تر این تیم را همراهی کنند.

139211301144554152164984

به نظر می رسد زمان و محل دقیق این دیدار تنها در روز شنبه که کی روش و مهدی نبی از سفر برزیل بازگشته و در تهران خواهند بود روشن می شود.