خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | رونمایی از تیم اصلی کی‌روش پشت درهای بسته!

رونمایی از تیم اصلی کی‌روش پشت درهای بسته!

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۳۰ فردا (یکشنبه) به وقت کشورمان در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از حضور در جام جهانی پشت درهای بسته به مصاف ترینیداد و توباگو خواهد رفت. ایران تیم چهل و سوم رنکینگ فیفا در این دیدار با تیم رتبه هفتاد و یکم این رده بندی روبرو خواهد شد، آن هم در شرایطی که طبق تازه‌ترین رتبه بندی فیفا ایران شش پله سقوط و ترینیداد سه پله صعود داشته‌ است.

ترینیداد و توباگو یک هفته قبل مقابل آرژانتین به میدان رفت و ۳ بر صفر مغلوب شد، بنابراین این دیدار سنگ محک جدی برای شاگردان کی‌روش خواهد بود تا در این دیدار دست به ارزیابی خود بزنند. برگزاری بازی پشت درهای بسته فرصتی هم برای ک‌ روش است که در هیچکدام از دیدارهای قبلی دست خود را رو نکرد و اکنون می‌تواند نزدیک‌ترین ترکیب به تیمی که قرار است در جام جهانی به میدان برود را آزمایش کند.

139303170822068282935143

بعد از مکزیک، کانادا، آمریکا، کاستاریکا، پاناما و جامائیکا؛ ترینیداد و توباگو هفتمین حریف ایران از منطقه کونکاف و حوزه دریای کارائیب است. این تیم برآمده از جزیره‌ای کوچک در شمال شرقی ونزوئلا، آزمون بزرگی برای تیم ایران خواهد بود تا در آخرین گام پیش از جام جهانی مشخص کند برای دیدار با نیجریه و سپس آرژانتین و بوسنی تا چه اندازه مرز آمادگی را پیموده است.