خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | رویارویی احتمالی نیجریه با یاران رونالدو

رویارویی احتمالی نیجریه با یاران رونالدو

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال نیجریه فاش کرد احتمال اینکه شاگردان استفان کِشی در دیداری دوستانه به مصاف پرتغال بروند، وجود دارد.نیج در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی «بریلا اِف‌اِم» نیجریه گفت: ما به فکر برگزاری یک بازی دوستانه با پرتغال هستیم، چون آنها شبیه تیم‌های آرژانتین و بوسنی‌و‌هرزگوین بازی می‌کنند. البته انجام این بازی در صورتی قطعی می‌شود که پرتغالی‌ها هم علاقمند به برگزاری آن باشند.

139211291504518822157263

نیجریه که پنجمین حضورش در رقابت‌های جام جهانی را تجربه خواهد کرد در گروه F جام جهانی با تیم‌های ایران، آرژانتین و بوسنی‌و‌هرزگوین هم‌گروه است. پرتغال هم در گروه G باید به مصاف تیم‌های آلمان، غنا و آمریکا برود. شباهت سبک بازی تیم‌های غنا و نیجریه شاید پرتغال را به انجام این بازی دوستانه ترغیب کند.

قهرمان آفریقا همچنین به دنبال برگزاری یک بازی دوستانه با کرواسی است. پیش از اینکه شاگردان استفان کِشی نیجریه را به مقصد آتلانتای آمریکا ترک کنند در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۴ (۱۴ اسفند ۱۳۹۲) در دیداری دوستانه به مصاف گرجستان خواهند رفت. آنها  در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۴ (۱۳ خرداد ۱۳۹۳) در فیلادلفیا به مصاف یونان می‌روند و ۴ روز پس از این دیدار در فلوریدا با تیم ملی آمریکا بازی خواهند کرد.