خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | بیت آشور یک تهدید بزرگ است

بیت آشور یک تهدید بزرگ است

به گزارش جام جهانی آنلاین، سایت «Mls scorer» در گزارشی به بررسی چند بازیکن تیم ونکوور پرداخت و در بخشی از این گزارش در خصوص استیون بیت‌آشور، بازیکن ایرانی این تیم نوشت: یکی از جاهایی که تیم ونکوور در دو فصل گذشته همیشه می‌توانست حملاتش را از آن ناحیه شکل دهد، دفاع راست بود که این مسئله دو موضوع را مطرح می‌کند: خط میانی به شدت دفاعی کار می‌کرد و «لی» بازیکن بازنشسته این تیم فوق‌العاده بود. هر هوادار واقعی تیم دلش برای او تنگ خواهد شد.

beita

پس از آن دفاع راست یک حفره بزرگ بود که باید در تعطیلات بین دو فصل پر می‌شد و ونکوور توانست با به خدمت گرفتن استیون بیت‌آشور این حفره را پر کند؛ همان طور که هواداران هم امیدوارند که این کار را انجام دهد.

بیت‌آشور یک تهدید بسیار بزرگ برای تیم‌های حریف است که می‌تواند با هر دو پایش پاس بدهد اما با پای راستش به صورت ویژه‌ای عالی کار می‌کند و در دویدن‌ها عالی است. ۱۶ پاس وی در سه فصل گذشته بیشتر از هر مدافع دیگری در لیگ است و اکنون پس از اینکه ۱۲ ماه با مصدومیت‌های متعدد دست و پنجه نرم می‌کرد، اکنون آماده است.

کارل روبینسون، سرمربی این تیم در این باره اظهار داشت: شیوه‌ای که می‌خواهم تیمم بازی کند این است که مدافعان تیمم در حمله شرکت کنند. آنها جلو می‌کشند و توپ را به محوطه جریمه می‌رسانند.