خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | شجاعی: بازی در جام جهانی فرصتی است که تکرار نمی‌شود

شجاعی: بازی در جام جهانی فرصتی است که تکرار نمی‌شود

روز ۲۱ ژوئن ۲۰۱۴ (۳۱ خرداد) روز خاصی در تاریخ فوتبال ایران است، چرا که تیم ملی در دومین دیدار خود از گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در بلوهوریزونته برزیل به مصاف آرژانتین می‌رود. البته کارلوس کی‌روش، سرمربی این تیم تاکنون سعی کرده هرگونه اضطراب و استرس را از بازیکنانش به منظور رویارویی با آلبی‌سلسته دور کند.

مسعود شجاعی، هافبک باتجربه تیم ملی کشورمان پس از تمرینات روز گذشته (پنجشنبه) با حضور در جایگاه کنفرانس خبری در گفت‌و‌گو با خبرنگاران آرژانتینی با زبان اسپانیایی سلیس و روان گفت: رویارویی با لیونل مسی فرصتی نادر خواهد بود. بازی در مقابل بهترین بازیکن جهان احساس خوب و جالبی است. البته پیش از این من این فرصت را داشته‌ام که مقابل لیونل در مسابقات لالیگای اسپانیا بازی کنم ولی باید بگویم بازی در رقابت‌های جام جهانی فرصتی است که تکرار نمی‌شود.

مسعود شجاعی که بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در تیم اوساسونا عضویت داشته است در فصل اخیر برای تیم فوتبال لاس‌پالماس از لیگ دسته دوم اسپانیا بازی کرد.

139303161044065192931043

بازیکن دیگری که روز گذشته به همراه شجاعی در جایگاه کنفرانس خبری حاضر شد علیرضا جهانبخش بود که سابقه بازی در اروپا را برای تیم اِن‌ای‌سی نایمخن هلند دارد.

جهانبخش گفت: ما مقابل یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی خواهیم کرد. مسئله فقط بازی مقابل مسی نیست بلکه مسئله بازی مقابل تیم ملی آرژانتین است. به هر حال باید تنها به شرایط خودمان فکر کنیم و بس!

تیم ملی ایران که چهارمین حضورش در رقابت‌های جام جهانی را تجربه می‌کند در گروه F با تیم‌های آرژانتین، بوسنی‌و‌هرزگوین و نیجریه دیدار خواهد کرد.