خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | شرکت تبلیغاتی و مؤسسه‌ای وابسته به یک بانک؛ حامیان جدید تیم ملی

شرکت تبلیغاتی و مؤسسه‌ای وابسته به یک بانک؛ حامیان جدید تیم ملی

به گزارش جام جهانی آنلاین عباس ترابیان در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره انتخاب حامیان مالی جدید فدراسیون فوتبال گفت: زمانی باید بگوییم این حامیان انتخاب شدند که قرارداد امضا شود و این اتفاق روز شنبه رخ خواهد داد.

13920724093146711358923

وی افزود: در حال حاضر توافقی سه‌جانبه حاصل شده است که در یک طرف آن فدراسیون فوتبال قرار دارد و در طرف دیگر یک شرکت بزرگ تبلیغاتی و یک شرکت وابسته به یکی از بانک‌های کشور فعالیت می‌کنند.

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال ادامه داد: نحوه کار به این شکل است که در ۲ بعد تبلیغات فیزیکی و مجازی کار تبلیغات را برای درآمدزایی در حوزه تیم ملی پیش خواهیم برد.

وی درباره نزدیکی رقم قرارداد با این ۲ اسپانسر جدید به رقم حامی قبلی فدراسیون فوتبال تأکید کرد: رقم این قرارداد آزاد است، چرا که قرار است هر ۳ طرف این قرارداد با یکدیگر کار کنند و درآمدزایی کنند که این درآمد در یک صندوق ذخیره خواهد شد و نسبت به انجام آن توافق شده است.

ترابیان خاطرنشان کرد: مراسم روز شنبه بیشتر برای حمایت از تیم ملی و همبستگی تمامی مقامات ورزشی، فرهنگی و هنری کشور و همچنین هر فردی است که به‌شکلی از تیم ملی حمایت کرده و خواهد کرد.

وی ادامه داد: از وزیر ورزش و جوانان، رئیس سازمان صدا و سیما و وزرای مختلف برای شرکت در این مراسم دعوت شده است. یک گردهمایی ملی پیشِ‌روی ما است که امیدواریم همه آنهایی که ملی می‌اندیشند در این مراسم شرکت کنند.