خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | صعود کلمبیا با تقسیم امتیازات بین ژاپن و یونان

صعود کلمبیا با تقسیم امتیازات بین ژاپن و یونان

تیم‌های ژاپن و یونان، دومین دیدار گروه ‌C جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را از ساعت ۲:۳۰ بامداد جمعه به وقت تهران در ورزشگاه دوناس شهر ناتال برگزار کردند که این دیدار در نهایت با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول:

سامورایی‌ها بازی را بهتر از حریف اروپایی خود شروع کردند و در همان لحظات ابتدایی می‌توانستند دروازه یونان را باز کنند که این اتفاق رخ نداد.

پس از گذشت ۱۰ دقیقه، بازی کم کم متعادل شد و یونانی‌ها هم توانستند چند خطر نصفه و نیمه را روی دروازه نماینده آسیا ایجاد کنند.

نکته جالب اینجا بود که طبق اعلام تلویزیون برزیل تا دقیقه ۱۶ ژاپنی‌ها ۱۳۲ پاس و یونانی‌ها ۲۶ پاس بین هم رد و بدل کرده بودند.

فشار ژاپنی‌ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۸ کاتسورانیس به خاطر خطا روی هاسبه از زمین اخراج شد تا یونان ۱۰ نفره شود. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

139303300318158763040943

نیمه دوم:

در همان ابتدای نیمه دوم ساماراس هافبک یونان از وسط زمین توپ را به سمت دروازه ژاپن شوت کرد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

هرچقدر به اواسط نیمه دوم نزدیک‌تر می‌شدیم فشار ژاپن روی دروازه یونان بیشتر می‌شد. با حضور شینجی کاگاوا در زمین شاگردان زاکرونی بیشتر به توپ و میدان مسلط شدند و چند موقعیت خوب را هم از دست دادند.

در نهایت این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید تا هر ۲ تیم به اولین امتیاز خود در جام جهانی برسند.

با این نتیجه کلمبیا با ۶ امتیاز صعودش را به دور بعدی قطعی کرد.