خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | علی کفاشیان: تیم ملی نمی‌خواهد دستش برای حریفان رو شود

علی کفاشیان: تیم ملی نمی‌خواهد دستش برای حریفان رو شود

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل ازخبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان که امروز برای کاشت درخت در کمپ تیم‌های ملی حاضر شده بود در همین رابطه گفت: بالاخره دیگران کاشتند و ما خوردیم و حالا ما می‌کاریم و دیگران بخورند.

وی با لبخند گفت: از شهرداری خواستیم که این بار درخت خرمالو بکارند تا وقتی به کمپ می‌آییم خرمالو بخوریم. البته درخت‌هایی که امروز کاشتیم چنار بودند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد شکست دیشب تیم ملی برابر گینه عنوان کرد: تیم ملی هنوز برای جام جهانی کار دارد، ما دیشب خوب بازی کردیم و رویارویی برابر گینه بازی تدارکاتی خوبی بود اما هنوز دستمان را برای حریفان رو نکرده‌ایم. ان‌شاءالله تیم برای آینده آماده می‌شود و با توجه به روندی که وجود دارد و نظر کارشناسان؛ تیم ملی بهتر از دوره گذشته جام جهانی در این رقابت‌ها حاضر خواهد شد.

13921021124213571892393

یکی از خبرنگاران از کفاشیان در مورد نامه‌ای از سوی فیفا پرسید که به فدراسیون فوتبال ارسال شده است تا در مورد وضعیت پرونده محسن قهرمانی نیز توضیح داده شود که رئیس فدراسیون نسبت به این نامه ابراز بی‌اطلاعی کرد و از این خبرنگار پرسید که چه کسی گفته چنین نامه‌ای آمده و خبرنگار نیز گفت که یک فرد در فدراسیون این موضوع را اطلاع داده است.

کفاشیان در همین رابطه گفت: اگر چنین نامه‌ای را فرستاده باشند آن را می‌بینیم ولی در این چند روز درگیر بازی‌های تیم ملی بودیم و وقت نکردیم که نامه‌ها را بخوانیم واقعا چنین نامه‌ای آمده است؟