خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | فغانی داور چهارم دیدار کره‌جنوبی و الجزایر شد

فغانی داور چهارم دیدار کره‌جنوبی و الجزایر شد

داوران دیدارهای ۳۰ تا ۳۲ رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که همچنان در مرحله گروهی در حال پیگیری است، از سوی فیفا مشخص و معرفی شد.

به این ترتیب نستور پیتانا، ۳۹ ساله و آرژانتینی که پیش از این دیدار روسیه و کره‌جنوبی را قضاوت کرده بود، به عنوان داور دیدار آمریکا – پرتغال از گروه G انتخاب شد که هرنان مایدانا و خوان پابلو بلاتی دو هموطنش او را در امر قضاوت این مسابقه یاری می‌کنند. والتر لوپر، داور گواتمالایی نیز داور چهارم این دیدار خواهد بود.

00945962

فلیکس بریچ، داور ۳۷ ساله آلمانی دیگر داوری است که فیفا آن را برگزیده تا دیدار بین تیم‌های بلژیک و روسیه در گروه H رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ را قضاوت کند. مارک بورچ و استفان لوپ، دو کمک داور آلمانی هستند که در کنار کارلوس ورای اکوادوری به عنوان داور چهارم بریچ را همراهی خواهند کرد.

در دیگر دیدار گروه H بین تیم‌های کره‌جنوبی و الجزایر، ویلمار رولدان از کلمبیا با ۳۴ سال سن قضاوت این بازی را بر عهده خواهد داشت و دو هموطن وی، یعنی ادواردو دیاز و کریستین لسکانو کمک داوران این بازی خواهند بود. علیرضا فغانی، داور کشورمان نیز داور چهارم دیدار کره‌جنوبی – الجزایر خواهد بود.