خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | فهرست اولیه تیم ملی آرژانتین دچار تغییر شد

فهرست اولیه تیم ملی آرژانتین دچار تغییر شد

آلخاندرو سابیا، سرمربی تیم ملی آرژانتین فرانکو دی‌سانتو، ‌گابریل مرکادو،‌لیساندرو لوپس و فابین رینائودو را از فهرست اولیه ملی‌پوشان خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ حذف کرد.

سابیا که ۸ روز پیش فهرست ۳۰ نفره خود را اعلام کرده بود آن را به به ۲۶ نفر کاهش داد و تا ۱۲ خرداد فرصت دارد ۳ بازیکن دیگر را هم از این فهرست کنار بگذارد و آن را به ۲۳ نفر برساند.

گابریل مرکادو و لیساندرو لوپس هر ۲ مدافعان تیم لیورپلاته آرژانتین هستند که در فصل گذشته به طور قرضی برای تیم بنفیکای پرتغال بازی کردند اما از جمع شاگردان سابیا کنار گذاشته شدند. فابین رینائودو هم هافبک تیم کاتانیای ایتالیای است که تیمش به سری B سقوط کرد. او به طور قرضی از تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال به کاتانیا منتقل شده بود.

آخرین بازیکن حذف شده هم فرانکو دی سانتو، مهاجم تیم وردربرمن آلمان بود که حضورش در فهرست ۳۰ نفره آرژانتین برای بسیاری سوال‌برانگیز بود هرچند امید او برای حضور در جام جهانی از بین رفت.

آرژانتین، تیمی که از آن به عنوان یکی از مدعیان اصلی فتح جام جهانی ۲۰۱۴ یاد می‌شود، در گروه F این رقابت‌ها باید با تیم‌های ملی ایران،‌نیجریه و بوسنی و هرزگوین پیکار کند.