خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | فیفا از پیراهن تیم ملی ایران ایراد گرفت

فیفا از پیراهن تیم ملی ایران ایراد گرفت

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سومین نشست هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی با حضور رئیس، دبیرکل، سرمربی تیم ملی و مسئولان کمیته های فدراسیون فوتبال ظهر امروز در دفتر کفاشیان برگزار شد.

139211130949414812029983

مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون درباره این نشست گفت: قوانین و مقررات بازی های جام جهانی که ۱۰۰۰ صفحه و توسط فیفا ارائه شده بود، ترجمه شده و کمیته های مختلف فدراسیون موارد مربوط به خود را باید به طور دقیق مطالعه و انجام دهند تا در آینده مشکلی به وجود نیاید.

وی عنوان کرد: کارگاه آموزشی مسابقات در برزیل برگزار شد که امروز گزارش‌ های آنها ارائه می شود. از سوی دیگر در قوانین و مقررات ارسالی فیفا برای بسیاری از موارد مهلت زمانی مشخص شده بود که با توجه به نزدیک شدن هر مورد، کارها را به انجام رسانده ایم  و تاکنون  تقریبا نیمی از این فعالیت ها انجام شده و بقیه فعالیت ها با توجه به زمانبندی انجام می شود.

نبی ادامه داد: در تاریخ ۱۵ دسامبر برابر با ۲۴ آذرماه ۲۵ توپ رایگان دریافت کرده ایم و با توجه به نیاز تیم ملی درخواست خرید ۱۵۰  توپ دیگر را به فیفا ارسال کرده ایم که ضمن موافقت، فیفا این تعداد را در اختیارمان قرار داده است. از سوی دیگر با انتخاب هتل و کمپ تیم ملی در برزیل، قرارداد مربوط تنظیم و ارسال کرده ایم. به این صورت که قرارداد با هتل بسته شده و قرارداد نهایی برای کمپ، روز گذشته از کمپ کورنتیناس برای ما ارسال شد که در حال تائید و ارسال آن هستیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خوبی کمپ تمرینی ملی پوشان این است که فاصله محل تمرین تا هتل ۱۵ دقیقه بود و زمان زیادی برای رفت و آمد از دست نمی دهیم و برنامه ریزی ما به این صورت است که در زمان حضور تیم ملی در سائوپائولو، ملی پوشان پس از صرف صبحانه در هتل محل اقامت، به محل کمپ می روند و کلیه امکانات کمپ تا بعدازظهر آنجا بوده و در هتل موجود در این کمپ نیز استراحت می کنند و صبح و بعدازظهر پس از انجام تمرینات اصلی، برای صرف شام و استراحت به محل هتل اقامت برمی گردند.

سرپرست تیم ملی گفت: بحث بعدی البسه تیم ملی است که اطلاعات مربوط به آن هشتم دی ماه برابر با ۲۹ دسامبر به فیفا ارسال شده و هفته پیش فیفا ایرادات جزئی را درباره اندازه آرم و شماره پیراهن ها برای ما ارسال کرده که کلیه ایرادها می بایست توسط آل اشپورت برطرف شود.

نبی افزود: از سوی دیگر با توجه به برنامه زمانبندی از سوی فدراسون جهانی فوتبال، بحث رزرو بلیت هواپیمای ایران جهت عزیمت به برزیل با بخش مسافرت فیفا هماهنگ شده و جزئیات ورود تیم ملی نیز در اختیار این بخش قرار گرفته و تا ۱۰ مارچ ۱۹ اسفند مهلت داریم تا اطلاعات لجستیک تیم ملی اعم از تجهیزات تیم ، برنامه اردو و دیدارهای تدارکاتی را به فیفا ارسال کنیم. همچنین از دیگر اقدامات انجام شده اتمام فاز اول بلیت فروشی مسابقات جام جهانی است که توسط کمیته بازاریابی انجام شده و اطلاعیه مهم این کمیته در خصوص پرداخت هزینه رزرو بلیت ها که مربوط به فاز دوم این برنامه مهم است، روز گذشته توسط فدراسیون فوتبال اعلام شد.

در ادامه جلسه شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی  اخیر، توضیحات خود را در خصوص موضوعات پزشکی، اداری، اجرایی، اقامتی، بازاریابی، ایمنی وامنیتی، فرهنگی و فنی مسابقات ارائه دادند.