خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | فیفا تندیس چهارمین حضور ایران در جام جهانی را به کی‌روش تحویل داد

فیفا تندیس چهارمین حضور ایران در جام جهانی را به کی‌روش تحویل داد

در زمان برگزاری کلاس آموزشی نمایندگان فیفا برای بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی تیم ملی و پیش از آغاز کلاس توجیهی داوری، نمایندگان فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تندیس چهارمین حضور تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی را تحویل سرمربی و نماینده فدراسیون فوتبال ایران دادند.

تا به امروز سه تندیس حضور در جام‌های جهانی ۱۹۷۶ آرژانتین، ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان به فدراسیون فوتبال کشورمان اهدا شده که در دفتر کار رئیس فدراسیون نگهداری می‌شود. روز گذشته هم نمایندگان فیفا تندیس حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به تیم ملی ایران تحویل دادند.

139303150935464292923993

فدراسیون جهانی فوتبال برای صدور کارت‌های بازی بازیکنان تیم‌های مختلف و همچنین نمایش بازی‌ها برنامه‌های متعددی دارد. برای صدور کارت و بنابر اعلام فیفا مقرر است تا طی طرحی جالب هر فردی برگه‌ای را که در آن شماره کارت، نام و نام خانوادگی و سمتش درج شده روی سینه خود نگاه دارد تا در زمان صدور کارت و به جهت افزایش دقت بیشتر در صدور کارت‌ها از این عکس‌ها استفاده شود.

بر همین اساس گروه‌های مختلف عکاسی و فیلمبرداری در محل هتل تیم ملی حضور یافته و ضمن عکاسی در حالت‌های مختلف از بازیکنان تیم ملی، کادر فنی و سرپرستی تیم ملی، در حالت‌های مختلف و یکسان از همه بازیکنان تیم ملی فیلمبرداری کردند تا پیش از شروع مسابقات تیم‌ها در جام جهانی از طریق گیرنده‌های تلویزیونی، ماهواره‌ای و اینترنتی به نمایش گذاشته شود.

البته لازم به ذکر است که از میان کادر فنی تیم‌های مختلف تنها از سرمربی هر تیم فیلمبرداری می‌شود.