خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | قیمت بلیت مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل چه قدر است؟

قیمت بلیت مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل چه قدر است؟

به گزارش جام جهانی آنلاین، به نقل از خبرگزاری تسنیم، برای گرفتن بلیت جام جهانی ۲ راه وجود دارد. ۱- بلیت‌های تیمی ۲- بلیت‌های گروهی. بلیت‌های تیمی بلیت‌هایی هستند که هواداران فوتبال بلیت‌های یک تیم خاص در یک تورنمنت را خریداری می‌کنند و راه دوم بلیت گروهی است که در آن هواداران فوتبال بلیت‌های یک مرحله خاص گروهی، حذفی ، نیمه نهایی یا فینال را خریداری می‌کنند.اگر می‌خواهید هر ۳ دیدار تیم ملی ایران را در جام جهانی آن هم در بهترین قسمت ورزشگاه ببینید باید یک میلیون و ۸۰۰ هزارتومان پرداخت کنید. البته برای قسمت‌های متوسط یک میلیون و سیصد هزار تومان و ارزان‌ترین آن نیز نهصد هزار تومان خواهد بود.

world-cup-2014-tickets-7048

اما اگر دوست دارید که برای دیدن بازی‌های تیم‌های مختلف به جام جهانی بروید و از این رویداد بزرگ لذت ببرید قیمت‌ها به شرح زیر است:

قیمت‌ بلیت‌های دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ که بین برزیل و یک تیم که هنوز مشخص نشده بین ۶۶۰ هزار تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان است. قیمت بلیت‌ها در مرحله گروهی کاهش خواهد داشت. ارزان‌ترین بلیت در مرحله گروهی ۲۷۰ هزار تومان است. برای هوادارانی که می‌خواهند بازی‌های مرحله دوم را از نزدیک تماشا کنند قیمت بلیت‌ها از (۳۳۰ هزار تومان تا ۶۶۰ هزار تومان) یک چهارم نهایی (۴۹۰ هزار تومان تا ۹۹۰ هزار تومان) نیمه نهایی (۸۲۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان ) و دیدار فینال (یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان) خواهد بود. البته در صورتی که این بلیت‌ها به بازار سیاه برسد قطعا تا چند برابر خرید و فروش خواهد شد.

اولین مرحله خرید اینترنتی بلیت‌های جام جهانی از ۵ نوامبر تا ۲۸ نوامبر طول کشید. زمان‌های دیگر برای خرید بلیت‌های جام جهانی از ۸ دسامبر تا ۳۰ ژانویه، ۲۸ فوریه تا یک آوریل و آخرین مرحله خرید اینترنتی بلیت‌های جام جهانی از ۵ آوریل شروع خواهد شد و تا ۱۳ جولای ادامه خواهد داشت.