خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | محمدی: از رئیس جمهور می‌خواهم به تیم ملی کمک کند

محمدی: از رئیس جمهور می‌خواهم به تیم ملی کمک کند

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عزیزالله محمدی در حاشیه همایش همبستگی ملی برای حمایت از تیم ملی در مورد برگزاری جلسات حمایتی از تیم ملی فوتبال گفت: قرار است روز دوشنبه با آقای ترکان، مشاور رئیس جمهور جلسه‌ای را داشته باشیم و پس از آن نیز روز سه‌شنبه با آقای روستایی جلسه داریم. طبق برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته قرار شده اینگونه جلسات تا آخر این ماه ادامه داشته باشد.574821016551210238240281092472121851929975

وی ادامه داد:‌ البته برای برگزاری اینگونه مراسم‌ها دنبال اسپانسر نیستیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم هر چند که باید باز هم باید اعلام کنم که اسپانسری که برای تیم ملی پیدا شده بسیار خوب است. فقط در اینجا از آقای روحانی و هیئت دولت می‌خواهم که به تیم ملی کمک کنند. ما کشور فقیری نیستیم و برای موفقیت در جام جهانی باید بازی‌های دوستانه محکمی را برگزار کنیم به خاطر همین از دولت می‌خواهیم که برای این کار بودجه‌ای را در نظر بگیرد.

رئیس اتحادیه فوتبال در مورد اینکه آیا قرار است حسن روحانی رئیس جمهور در یکی از مراسم‌های حمایتی از تیم ملی سخنرانی کند، تصریح کرد: قرار شده این اتفاق در یکی از این جلسات که همه ستادها حضور دارند، رخ دهد. ما از آقای روحانی خواهش کردیم تا این کار را انجام دهد، البته هنوز روزش معلوم نیست و باید ببینیم ایشان چه زمانی وقت دارند.