خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد: مشارکت مردم جدا از تعهدات مالی اسپانسر تیم ملی خواهد بود

مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد: مشارکت مردم جدا از تعهدات مالی اسپانسر تیم ملی خواهد بود

به گزارش جام جهانی آنلاین خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد حمایت این مجموعه  از تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گفت: این حمایت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک‌ ما است. اقدامات این بانک در این زمینه در گزارشی تحت عنوان گزارش مسئولیت‌های اجتماعی کشور، برای اولین بار در کشور، به چاپ رسیده‌ و سعی کرده‌ایم در خدمت به مردم عزیز کشورمان به عنوان یک وظیفه ملی، گام برداریم.139212041017119782190763 (1)

وی افزود: طبق این گزارش اقداماتی از قبیل آزادی زندانیان نیازمند، حفاظت از محیط‌ زیست، اشتغال‌زایی، حمایت از فعالیت‌های هنری، کمک به بنیادهای خیریه، تجلیل و حمایت از برترین‌های کنکور سراسری، حمایت از تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی، حمایت از قهرمانان المپیک و پارالمپیک، حمایت از فدراسیون‌های کوهنوری، صخره‌نوردی، کشتی و … در کارنامه بانک‌ پاسارگاد به چشم می‌خورد. هرگز انتظاری از قهرمانان و هنرمندان بزرگ کشورمان نداشته‌ایم و به آن افتخار کرده‌ایم که این اقدامات کمتر اعلام شده‌ و تمایلی هم به عنوان کردن آن نداریم.

رفیعی در خصوص حمایت از تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ایران برای مردم عزیزمان، یادآور شور، اشتیاق، تعصب و غیرت ملی است. از این‌رو بانک‌ پاسارگاد برای حمایت از این تیم و برافراشته‌شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین مهم ورزشی، به میدان آمد و امیدوار است بتواند در راستای رسالت‌های اجتماعی خود و پشتیبانی از این تیم، زمینه‌ای را فراهم کند تا کادر فنی و مسئولان فدراسیون بدون هیچ دغدغه‌ای تنها به موفقیت و سربلندی این تیم بیندیشند.

مدیر روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد افزود: بانک‌ پاسارگاد در این مسیر، نگاه حمایتی داشته و علاوه بر تأمین مالی بخش عمده‌ای از هزینه‌های فدراسیون فوتبال و با توجه به توانمندی گروه‌مالی پاسارگاد، این فدراسیون می‌تواند علاوه بر حمایت‌هایی که بانک‌ ما در نظر گرفته‌ است، زمینه را برای حضور تمامی علاقمندان برای حمایت از این تیم فراهم کند. بانک‌ پاسارگاد حمایت از تیم ملی فوتبال را منحصر به خود نمی‌داند و آن را حق تمام علاقمندانی می‌داند که قلبشان برای ایران می‌تپد.

وی یادآور شد: بحث مشارکت مردم در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران، از تعهد مالی گروه مالی بانک‌ پاسارگاد جداست و این بانک‌ طبق تعهد خود برای پشتیبانی از این تیم عمل خواهد کرد. کد اعلام‌شده برای کمک هم‌میهنان نیز پیامک نیست بلکه هر فردی تمایل داشته‌ باشد می‌تواند با شماره‌گیری کد #۹۰*۷۲۰* با فدراسیون فوتبال ارتباط برقرار کرده و حامی تیم‌ملی باشد. در این روش بانک‌ پاسارگاد تنها این امکان را برای فدراسیون فراهم می‌کند.

مدیر روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد افزود: همراهی بانک‌ ما مقطعی نیست و به‌ صورت مستمر تا پایان سال ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت. بر اساس توافق و هماهنگی‌های به‌عمل آمده، راهکارهای مختلفی نیز برای این حمایت پیش‌بینی شده‌ است.

رفیعی در پایان گفت: بانک‌‌پاسارگاد به مسئولیت‌های اجتماعی خود واقف است و اگر برداشت‌های خاصی مطرح می‌شود در راه خدمت به مردم عزیزمان دلسرد نخواهد شد. ما معتقد هستیم حمایت تنها حمایت مالی نیست. بلکه می‌توانیم علاوه بر حمایت معنوی، کسانی را که در این راه قدم می‌گذارند تشویق و ترغیب کنیم تا با انگیزه بیشتری به مردم عزیز کشورمان خدمت کنند.