خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | مسی: بازی به پنالتی کشیده می‌شد سرنوشت دیگری برایش رقم می‌خورد

مسی: بازی به پنالتی کشیده می‌شد سرنوشت دیگری برایش رقم می‌خورد

لیونل مسی ادعا کرد اگر تیم ملی آرژانتین تنها چند دقیقه دیگر برابر آلمان دوام می‌‌آورد و بازی را به ضربات پنالتی می‌کشاند، شرایط به گونه‌ای دیگری رقم می‌خورد.

مسی و یارانش در شرایطی با قبول شکست یک بر صفر برابر ژرمن‌ها در حسرت کسب جام ماندند که تا دقیقه ۱۱۲ دروازه‌شان را بسته نگه داشتند اما گل ماریو گوتسه رؤیای قهرمانی آنها را بر باد داد.

مسی در این خصوص اظهار داشت: فکر می‌کنم که ما بسیار خوب بازی کردیم و حق‌مان شکست در این بازی نبود. تا رسیدن به ضربات پنالتی فاصله‌ای نداشتیم و چه بسا اگر کار به پنالتی کشیده می‌شد، داستان دیگری برای آن رقم می‌خورد.

139304231336514473204913

مسی افزود: ما موقعیت‌های برای گلزنی داشتیم اما به هدف‌مان نرسیدیم. آلمان در حفظ توپ بهتر کار کرد اما موقعیت‌های ما خطرناک‌تر بودند.

مهاجم بارسلونا که در پایان جام جهانی جایزه توپ طلای آدیداس را به عنوان بهترین بازیکن جام گرفت، در جریان بازی یک موقعیت بسیار خوب گلزنی را از دست داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: توپ درون دروازه نرفت اما دیگر کاری از دست ما برنمی‌آید و باید به زندگی‌مان ادامه دهیم. من می‌خواستم جام جهانی را برای آرژانتین و مردم آن کسب کنم اما نشد و از این بابت بسیار ناراحتیم.