خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | معینی: درباره قرارداد کی‌روش در کمیته فنی صحبت نشده است

معینی: درباره قرارداد کی‌روش در کمیته فنی صحبت نشده است

به گزارش جام جهانی آنلاین فریدون معینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه آیا در کمیته فنی درباره تمدید قرارداد کی‌روش برای بعد از جام‌ جهانی صحبت شده است عنوان کرد: هنوز موضوع کی‌روش به این کمیته نیامده است، هر چند در حال حاضر فکر و ذکر همه ما باید جام جهانی باشد و تا آن زمان هم کی‌روش سرمربی تیم ملی است. 139209170943341281695013

وی در مورد اینکه موافق است در این زمان برای تمدید قرارداد صحبت شود گفت: این موضوع به صداقت و سیاست فدراسیون برمی‌گردد که از حالا مذاکره کند یا پس از جام جهانی.

معینی در پاسخ به این پرسش که آیا با ماندن کی‌روش موافق است گفت: من موافق این موضوع هستم. او مربی خوبی است و کارهای موثری هم با تیم ملی انجام داده و به همین دلیل است که امیدوارانه به جام جهانی صعود کردیم. از جمله کارهای تاثیرگذاری که کی‌روش انجام داد آوردن بازیکنان دورگه بود که هم به تیم ملی و هم سایر بازیکنان کمک کرد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در مورد سرنوشت وینگادا که گزینه هدایت تیم امید است عنوان کرد: فکر می‌کنم تا یکی دو روز دیگر این موضوع مشخص شود. در این زمینه فدراسیون و کمیته ملی المپیک هم باید با هم تعامل داشته باشند.

وی افزود: هنوز حضور وینگادا صددرصد نشده ولی خود او ابراز تمایل کرده و در این میان کمیته المپیک باید بپذیرد.

معینی در مورد اینکه گفته می‌شود اسکوچیچ و استیلی هم گزینه‌های هدایت تیم امید هستند گفت: در این رابطه فقط صحبت شده اما به صورت جدی مورد بررسی قرار نگرفته است.

او گفت: مهمترین بحث‌ها مربوط به وینگادا و فرکی است. باز هم مشخص نیست و ممکن است گزینه‌های بعدی هم وجود داشته باشد. هنوز به طور قطعی نمی‌توان پاسخ داد.

معینی در مورد اینکه چه زمانی تکلیف تیم امید مشخص می‌شود گفت: کارها در حال انجام است و به هر حال باید سریع‌تر تصمیم‌گیری شود زیرا از ۷ اسفند اردوها آغاز می‌شود.

عضو کمیته فنی فدراسیون درباره مطرح شدن نام گل‌محمدی به عنوان دستیار کی‌روش اظهار داشت: فعلا تصمیمی گرفته نشده است. فقط می‌دانیم سیموئز رفته و باید جایگزین او مشخص شود. نظر کی‌روش هم برای انتخاب دستیار بسیار مهم است و باید با او نیز صحبت کرد.

وی اعلام کرد که هنوز زمانی برای جلسه با کی‌روش و انتخاب دستیار او مشخص نشده است.