خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | منافی: ۳ بازیکن دیگر پرسپولیس هم می‌توانستند در فهرست کی‌روش باشند

منافی: ۳ بازیکن دیگر پرسپولیس هم می‌توانستند در فهرست کی‌روش باشند

به گزارش جام جهانی آنلاین، جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص دعوت از ۷ بازیکن پرسپولیس به اردوی تیم ملی گفت: دعوت تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس به اردوی تیم ملی باعث خوشحالی ما شد و نشان داد آنها شایستگی زیادی داشته‌اند. البته کی‌روش می توانست بازیکنان بیشتری را از پرسپولیس به تیم ملی دعوت کند.

139210281300234221939443

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: ۳ بازیکن دیگر پرسپولیس نظیر محمد نوری، امید عالیشاه و محسن مسلمان بازیکنانی بودند که سرمربی تیم ملی می‌توانست آنها را به اردو دعوت کند اما به هر حال تصمیم‌گیرنده اصلی برای دعوت از بازیکنان فقط سرمربی تیم ملی است و ما هم به نظر کی‌روش احترام می‌گذاریم.

منافی با مفید دانستن بازی با تیم‌های ملی کویت و گینه تاکید کرد: برگزاری ۲ بازی رسمی و تدارکاتی با تیم‌های کویت و گینه مسلماً برای آماده‌سازی تیم ملی مفید خواهد بود، خصوصاً گینه که به لحاظ فوتبالی و بدنی در شرایط خوبی قرار دارد و حتماً می‌تواند کی‌روش را به داشته‌های خوبی برای محک تیم ملی ایران برابر یک تیم آفریقایی برساند. تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل با ۳ تیم با ۳ سبک کاملاً متفاوت روبرو خواهد شد و حتماً بازی با تیمی مانند گینه، برای تیم کی‌روش محک خوبی است تا توانایی‌های تیمش را جهت بازی با نیجریه بسنجد.

وی در خاتمه تصریح کرد:‌ پرسپولیس مانند دیگر تیم‌های مدعی قهرمانی درگیر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نیست اما ما سعی می‌کنیم این خلاء را با برگزاری اردو و بازی‌های دوستانه پر کنیم. از سوی دیگر بازی‌های پیش رو مقابل کویت و گینه فرصت مناسبی برای بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس خواهد بود که خود را در شرایط مسابقه نگه دارند.