خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | مهدوی‌کیا: کی‌روش مرد روزهای سخت است

مهدوی‌کیا: کی‌روش مرد روزهای سخت است

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل ازخبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان که چهارمین حضورش در رقابت‌های جام جهانی را تجربه خواهد کرد در گروه F با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌و‌هرزگوین همگروه است و مأموریت دشواری برای رسیدن به دور حذفی این تورنمنت دارد.

مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن پیشین تیم‌ ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با مجله «ورلد ساکر» گفت: ما همه انتظار این را داشتیم که تیم ملی ایران به مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برسد ولی صادقانه باید بگویم که کارلوس کی‌روش در سه بازی آخر تیم ملی در مرحله انتحابی جام جهانی ۲۰۱۴ دست به کار شگفت‌انگیزی زد. او مرد روزهای دشوار است.

139208151542036001481633

مهدوی‌کیا که خود در جام‌ جهانی ۱۹۹۸ فرانسه و جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان حضور داشته است، تصریح کرد: مهار سه مهاجم آرژانتین یکی از دشوارترین وظیفه بازیکنان تیم ملی است ولی آنها باید در کنار یکدیگر باشند و با اتحاد بازی کنند.

وی اظهار داشت: روی کاغذ ما حداقل چند مایل از حریفان خود عقب‌تر هستیم ولی هرگز نمی‌توان حدس زد که در جام جهانی چه اتفاقاتی خواهد افتاد، درست همانند کاری که سنگال (با شکست فرانسه) در جام جهانی ۲۰۰۲ انجام داد. همه امید دارند تا ایران بتواند در برزیل از اعتبار فوتبال آسیا دفاع کند.