خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | نخستین تمرین تیم ملی فوتبال با توپ‌های جام جهانی

نخستین تمرین تیم ملی فوتبال با توپ‌های جام جهانی

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران که برای دیدار با تیم‌های کویت و گینه آماده می‌شود از ساعت ۱۱ صبح امروز در محل کمپ تیم ملی آغاز شد که تمام نفرات دعوت شده داخلی به همراه جواد نکونام، مجتبی جباری، پژمان منتظری، و مسعود شجاعی بازیکنان لژیونر حاضر در تمرین امروز تیم ملی فوتبال هستند.139207241330261041361823

مهرداد بیت آشور، اشکان دژاگه، رضا قوچان‌نژاد، علیرضا جهانبخش، علیرضا عقیلی، و دانیال داوری بازیکنان لژیونری هستند که در اردوی تیم ملی حضور پیدا نکردند و ظرف روزهای آینده به این تیم ملحق خواهند شد.

در تمرین امروز بازیکنان با توپ‌های فرستاده شده از سوی فیفا تمرین کردند. این توپ‌ها همان توپ‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است. ۲۵ توپ به صورت رایگان توسط فیفا و در حالی که نام تیم ملی ایران بر روی آن حک شده به فدراسیون اهدا شده و ۱۴۰ توپ نیز از سوی فدراسیون فوتبال خریداری شده است.

به نقل از تسنیم محمدنبی دبیرکل فدراسیون که سرپرستی تیم ملی را هم برعهده‌ دارد امروز با لباس ورزشی در کنار سایر اعضای تیم حضور داشت. نکته جالب توجه دیگر جمع‌آوری تمامی تابلوهای تبلیغی حامی مالی قبلی فدراسیون از محل کمپ تیم ملی بود.

در ابتدای تمرین کارلوس کی‌روش ۲۵ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و سپس تمرین آغاز شد. امید نمازی مربی تیم ملی غایب تمرین است.