خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | هاشم بیک زاده: جام جهانی، آخر فوتبال جهان است

هاشم بیک زاده: جام جهانی، آخر فوتبال جهان است

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل ازخبرگزاری تسنیم، هاشم بیک‌زاده در خصوص شرایط و برنامه‌های اردوی تدارکاتی اتریش گفت: شرایط ایده‌آلی در اردو وجود دارد و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می‌گذاریم. خوشبختانه کمپ، هتل و زمین تمرینی خوبی در اختیار تیم ملی است. سه بازی دوستانه هم پیش رو داریم که باید عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشیم و این دیدارها کمک می‌کند که به مرز آمادگی برسیم.

وی با اشاره به اردوی پیشین تیم ملی در آفریقای جنوبی افزود: اردوی آفریقا از شرایط ویژه‌ای برخوردار بود و تمرینات خوبی را انجام دادیم. معتقدم مهمترین اردوی تیم ملی، اردوی اتریش است که بازیکنان را به بهترین شرایط می‌رساند. از طرف دیگر بنا بر اطلاعاتی که بدست آورده‌ایم شرایط آب و هوایی در مسابقات برزیل هم مانند اتریش بوده که می‌تواند کمک بسیار خوبی به شرایط فیزیکی و بدنی بازیکنان داشته باشد.

13920317115726872644893

مدافع – هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: بعد از بازی‌های تدارکاتی اتریش و استراحتی کوتاه، به برزیل سفر خواهیم کرد و یک بازی تدارکاتی دیگر خواهیم داشت و سپس با آمادگی کامل به استقبال جام جهانی خواهیم رفت.

بیک‌زاده در پاسخ به این سؤال که بازی‌های پیش‌رو در جام جهانی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: در جام جهانی بازی‌های آسانی در انتظار ما نخواهد بود. بالاترین سطح فوتبال جهان در برزیل است و همه بازیکنان حاضر در این مسابقات با شرایط بدنی صددرصد هستند و فکر می‌کنم آخر فوتبال جهان در این مسابقات است.

وی سخت‌ترین مسابقه در جام جهانی برزیل را بازی برابر نیجریه دانست و تاکید کرد: فکر می‌کنم بازی مقابل نیجریه سخت‌ترین بازی ما در این مسابقات است چرا که اولین بازی ما با این تیم بوده و اگر بتوانیم با یک نتیجه خوب این دیدار را به پایان برسانیم، می‌توانیم در دیدارهای بعدی با شرایط بهتری مسابقات را ادامه دهیم. امیدواریم در برزیل نتیجه خوبی بگیریم و ثمره تمرینات سخت ما در این اردوها در جام جهانی مشخص شود.

بیک‌زاده درباره انتظار خود از مردم و رسانه‌ها گفت: همه ما انتظار داریم تا مدت کوتاهی که تا بازی‌های جام جهانی باقیمانده، فقط تیم ملی را حمایت کنند. از رسانه‌ها و مردم عزیز درخواستم این است که از تیم ملی ایران که در واقع همه ایران است، حمایت کنند تا به امید خدا نتیجه مورد نظرمان را در این مسابقات بدست بیاوریم.