خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | پاسخ آل‌اشپورت به انتقادات گسترده علیه کیفیت محصولاتش

پاسخ آل‌اشپورت به انتقادات گسترده علیه کیفیت محصولاتش

به گزارش جام جهانی آنلاین، این کمپانی آلمانی در واکنش به ادعاهایی مبنی بر کیفیت پایین البسه‌ای که برای تیم ملی ایران تهیه کرده با ارسال بیانیه‌ای به دفتر «خبرگزاری فرانسه» در تهران اعلام کرد: این ادعا که بازیکنان تیم ملی ایران به اندازه کافی لباس برای حضور در تورنمنت جام جهانی دریافت نکرده‌اند غلط و پوچ است. ما با همان کیفیتی اقدام به تهیه لباس‌های تیم ایران کرده‌ایم که برای دیگر تیم‌های ملی و باشگاهی تولید می‌کنیم.

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی اخیراً با انتقاد از لباس‌های تیم ملی ایران گفته بود: کیفیت پایینی که لباس‌های تیم ملی دارد می‌تواند باعث حذف ایران از رقابت‌های جام جهانی شود. اگر بازیکنان فقط یک دست گرمکن برای تمرینات صبح و بعدازظهر داشته باشند اصلاً خوًب نیست.

139211130949414812029983

در این بین محمود پیری، نماینده محصولات آل‌اشپورت در دوبی امارات که مسئول توزیع محصولات این کمپانی آلمانی به ایران است ادعای بی‌کیفیت بودن محصولات این کمپانی را رد کرد و این موضوع را اختلاف شخصی کی‌روش با آل‌اشپورت دانست.

در ادامه بیانیه آل اشپورت آمده است: برخی بازیکنان با بی‌احتیاطی اجازه می‌دهند تا از آنها سوءاستفاده شود. برخی در این بین به دنبال این هستند تا از همکاری ما و فدراسیون فوتبال ایران به طور مستقیم به منافع شخصی خود برسند.

منبع: خبرگزاری تسنیم