خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | پیروانی: خط خوردن خلعتبری بعید بود

پیروانی: خط خوردن خلعتبری بعید بود

غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص لیست نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی اظهار داشت: به هر حال کی‌روش با بازیکنان زندگی کرده و می‌داند که چه نفراتی را باید انتخاب می‌کرد. نمی‌توان به او در مورد انتخاب بازیکنان خرده گرفت زیرا در جریان همه چیز آنها بوده و با آنها زندگی کرده بود. تنها خط خوردن محمدرضا خلتعبری بعید بود. شاید او ضعیف کار کرده و مسائلی وجود داشته است.

وی در مورد پیش‌بینی عملکرد تیم ملی در جام جهانی خاطرنشان کرد: در فاصله باقی مانده باید همه افراد و مسئولان از تیم ملی حمایت کنند. باید موج مثبتی راه بیفتد تا بتوانیم نتایج قابل قبولی را به دست آوریم.

این کارشناس فوتبال در مورد بازی‌های دوستانه تیم ملی تصریح کرد: به علت اینکه بازیکنان در دوران بدنسازی قرار داشتند بدن‌هایشان سنگین بود و نتوانستند بازی‌های شادابی را به نمایش بگذارند. در هر صورت این بازی‌ها برای تیم ملی قابل قبول نبود و صد در صد تیم ملی در برزیل بازی‌های بهتری را به نمایش خواهد گذاشت.

وی در مورد اینکه چند درصد برای صعود تیم ملی شانس قائل است گفت: با چنین وضعیتی تیم ملی ۲۰ درصد شانس صعود به مرحله بعدی مسابقات را دارد. به هر حال امیدوارم تیم ملی بتواند بازی‌های خوبی را از خود به نمایش بگذارد. البته فوتبالیست‌های ما در برخی مواقع دست به کارهای بزرگی می‌زنند. امیدوارم در این دوره از جام جهانی هم شاهد حماسه‌ای چون ملبورن باشیم.