خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | کارلوس کی روش، بعد از جام جهانی در ایران می ماند

کارلوس کی روش، بعد از جام جهانی در ایران می ماند

به گزارش جام جهانی آنلاین، به نقل از فیفا دی، خبرهایی که امروز در رسانه های دنیا در مورد سرمربی تیم ملی ایران منتشر شد، حاکی از آن است که به احتمال زیاد کارلوس کی روش بعد از جام جهانی هم هدایت تیم ملی ایران را بر عهده خواهد داشت.

جدا از اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی، گزینه های دیگری هم برای هدایت تیمشان در نظر دارند، گزارشهایی که در سایت های فاکس اسپرتس  و سیتزین منتشر شده، قطعا لبخند را روی صورت همیشه خندان علی کفاشیان می نشاند.

CarlosQueiroz

فاکس اسپرتس در گزارشی، به آخرین وضعیت تیمهای حاضر در جام جهانی اشاره کرده و در مورد ایران نوشته که کی روش در جام ملتهای استرالیا که سال آینده در استرالیا برگزار می شود، روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست.

از طرف دیگر سایت سیتیزن سراغ راجر دی سا – که از او به عنوان دستیار احتمالی کارلوس کی روش در تیم ملی افریقای جنوبی نام برده می شد – رفته و از او در مورد سرمربی تیم ملی ایران پرسیده. دی سا گفته:

کی روش برای دیدن بازی های نیجریه به افریقا آمده بود و اگر از این کشور پیشنهاد داشت حتما به من می گفت. او رابطه خوبی با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران دارد و جدایی او از ایران به این آسانی نیست هر چند در فوتبال امکان هر اتفاقی وجود دارد