خانه | اخبار جام جهانی 2014 برزیل | کلمبیا با برتری برابر ساحل‌ عاج ۶ امتیازی شد

کلمبیا با برتری برابر ساحل‌ عاج ۶ امتیازی شد

تیم‌های کلمبیا و ساحل‌عاج در چارچوب مسابقات گروه C جام جهانی ۲۰۱۴ از ساعت ۲۰:۳۰ امشب به وقت تهران در ورزشگاه ناسیونال شهر برازیلیا برزیل به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود کلمبیا به پایان رسید.

نیمه اول:

نیمه اول با برتری کلمبیا همراه بود. شاگردان پکرمن نبض بازی را در اختیار داشتند و در دقیقه ۲۸ توسط گوتیئرز می‌توانستند دروازه ساحل‌عاج را باز کنند اما مهاجم کلمبیا با بی‌دقتی این موقعیت را از دست داد. ۳ دقیقه بعد ساحل‌عاج می‌توانست دروزاه کلمبیا را باز کند اما این حمله هم به جایی نرسید.

139303292115582383039523

نیمه دوم:

با شروع نیمه دوم باز هم کلمبیا توپ و میدان را در اختیار داشت هرچند ساحل‌عاج هم حملاتی را روی دروازه کلمبیا ترتیب داد. حملات کلمبیا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۵۸ کواردادو توپ را به تیر دروازه ساحل‌عاج زد.

در دقیقه ۶۳ و ۳ دقیقه بعد از حضور دروگبا در زمین رودریگوئز روی ارسال کرنر کواردادو با یک ضربه سر دیدنی دروازه ساحل‌عاج را باز کرد. ۶ دقیقه بعد از این گل و روی اشتباه مدافعان ساحل‌عاج کوئینترو گل دوم کلمبیا را به ثمر رساند تا خیال شاگردان پکرمن راحت شود.

در شرایطی که هواداران کلمبیا در حال شادی کردن بودند ژروینیو روی یک حرکت فردی زیبا در دقیقه ۷۳ برای ساحل‌عاج گلزنی کرد تا اختلاف به حداقل برسد اما این گل فایده‌ای نداشت و ساحل‌عاج با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

کلمبیا با این برد همانند هلند و شیلی ۶ امتیازی شد و تا حدود زیادی حضورش در مرحله بعدی را قطعی کرد.