خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | کمپ تمرینی «یواخیم گراوا» برای تیم ملی تغییر خاصی نمی‌کند

کمپ تمرینی «یواخیم گراوا» برای تیم ملی تغییر خاصی نمی‌کند

ورزشگاه کورینتیانس سائوپائولو برزیل نه تنها میزبان بازی افتتاحیه رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بین برزیل و کرواسی خواهد بود بلکه پنج بازی دیگر این مسابقات هم در آن برگزار خواهد شد. کمپ تمرینی باشگاه کورینتیانس که به نام دکتر یواخیم گراوا شناخته می‌شود همچنین پذیرای تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود که سه‌شنبه به منظور حضور در مرحله پایانی جام جهانی به برزیل رسید.

شاگردان کارلوس کی‌روش روز گذشته (چهارشنبه) نخستین تمرین خود را در ورزشگاه اختصاصی باشگاه کورینتیانس برگزار کرده و از امکانات این مجموعه ورزشی استفاده کردند.

اِدو گاسپار، مدیر ورزشی تیم فوتبال کورینتیانس که قرار است در طول اقامت تیم ملی کشورمان به کارلوس کی‌روش مشاوره دهد پیش از این عنوان کرده بود که سرمربی ایران تحت‌تأثیر امکانات و ساختار کمپ تمرینی یواخیم گراوا قرار گرفته است.

اِدو گاسپار گفت: قرار نیست کمپ تمرینی یواخیم گراوا تغییر خاصی کند، البته تغییرات جزیی به خاطر حضور تیم ملی ایران به وجود خواهد آمد ولی کارلوس کی‌روش با همان امکانات و شرایطی که وجود دارد در کنار بازیکنان و کادر فنی‌اش به کارش خواهد پرداخت.

13930220000242_PhotoL

وی افزود: برخی بخش‌های کمپ به خاطر ایرانیان وفق داده شده است. برای مثال به خاطر اینکه ایرانی‌ها مسلمان هستند کف اتاق ملاقات فرش پهن شده است تا بازیکنان این تیم در مواقع موردنظر بتوانند نماز خود را هم به جای بیاورند ولی روی هم رفته ساختار زمین، باشگاه و هتل همانند سابق خواهد بود. امروز (چهارشنبه) اولین روز حضور تیم ملی ایران در کورینتیانس بود و همه چیز واقعاً خوب بود.

تیم ملی ایران در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم‌های آرژانتین، بوسنی‌و‌هرزگوین و نیجریه همگروه است.