خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | کیروش در ۲۰۱۴: آرزوی من غرور، افتخار و پرستیج فوتبال ایران بود

کیروش در ۲۰۱۴: آرزوی من غرور، افتخار و پرستیج فوتبال ایران بود

کیروش مهمان امشب برنامه ۲۰۱۴ از تجربیات و اتفاقات این مدت از سرمربی گری خود در ایران می گوید

به گزارش بیست چهارده، کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که در برنامه ۲۰۱۴ امشب حضور دارد در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد تیم‌ملی در جام‌جهانی راضی بوده است، گفت: بله راضی بوده‌ام. البته رضایت به اندازه کافی نداشتم چراکه آرزویم صعود به دور دوم بود. شما توجه کردید که ۹۹،۹ درصد از مردم دنیا به خصوص کارشناسان این بیانیه و این نظر را دادند که خطا روی دژاگه و پنالتی در بازی با آرژانتین کاملا درست بود و من نیز به عنوان مربی تیم‌ملی کاملا با این امر موافق هستم.

139303200931071832960193

کی‌روش ادامه داد: ولی به عنوان مربی این وظیفه من است که همیشه راضی باشم و همیشه به دنبال برد برای تیم‌ام باشم اما همانطور که می‌دانید برای آرزو داشتن نباید مالیات داد و من هم چنین آرزویی داشتم و دیدید که توقع هواداران را نیز به آن سمت‌وسو هدایت کردم.

وی افزود: بازی با نیجریه خیلی استراتژیک بود و هر دو تیم خوب بازی کردند و نتیجه صفر بر صفر نتیجه مناسبی بود اگر در آن سطح بتوانیم بازی کنیم خوب است. تیم‌های بزرگ هم خوب بازی می‌کنند و هم استراتژی خوبی را پیگیری می‌کنند. ما هم می‌توانستیم بعد از بازی با نیجریه شانس صعود به دور دوم را همچنان در تیم‌ملی زنده نگه داریم.