خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | کی‌روش: آماده استفاده از اشتباهات حریف‌مان هستیم

کی‌روش: آماده استفاده از اشتباهات حریف‌مان هستیم

کارلوس کی‌روش که شاگردانش در گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ به ترتیب باید با نیجریه، آرژانتین و بوسنی‌وهرزگوین مصاف کنند، گفت: مهمترین بازی برای ایران بازی اول مقابل نیجریه است.

وی افزود: برای ما فرقی نمی‌کند مقابل آرژانتین بازی می‌کنیم یا برابر اندونزی و ژاپن چون به صورت تیمی بازی می‌کنیم. باید با رقبای خود به یک شکل به رقابت بپردازیم و نباید چیزی کم‌ بگذاریم. هیچ تیم کاملی هم در جهان وجود ندارد. ما در جریان بازی باید در موقع مناسب در جای لازم باشیم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی تصریح کرد: هدف ما کاملاً واضح و ساده است؛ اگر حریفان ما مرتکب اشتباه شوند آماده استفاده از آنها هستیم. در جام جهانی مقابل بهترین تیم‌های جهان قرار خواهیم گرفت برای همین این فرصت را از دست نخواهیم داد و با لذت و خوشحالی به مصاف آنها می‌رویم چون این فقط یک رویارویی است و بس!

139303170825461732935203

کی‌روش گفت: ۹۰ دقیقه بازی در انتظارمان است که ممکن است دفاع کنیم، حمله کنیم، توپ را از دست بدهیم و  توپ را از حریف بگیریم ولی از یک چیز مطمئن هستم و آن این است که باید آماده باشیم، نه ۹۰ درصد بلکه باید ۱۰۰ درصد آماده باشیم. بازی با نیجریه حکم مرگ و زندگی را برای ما دارد.

شاگردان کی‌روش ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه شب در نخستین دیدار خود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ در ورزشگاه بایکسادا شهر کوریتیبا به دیدار نیجریه می‌روند.