خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | کی‌روش: امیدوارم با ۱۱ ارگان یک باشگاه حامیان VIP تشکیل دهیم

کی‌روش: امیدوارم با ۱۱ ارگان یک باشگاه حامیان VIP تشکیل دهیم

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش در حاشیه همایش حمایت از تیم ملی بعد از آنکه به حضار به زبان فارسی سلام کرد از رئیس حوزه سرپرستی ریاست جمهوری، وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال قدردانی کرد و اظهار داشت: از مربیان، بازیکنان و اصحاب رسانه که در مسیر صعود تیم ملی به جام جهانی همراه ما بودند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: ۱۱۴ روز تا جام جهانی ۲۰۱۴ باقی مانده است و طبق آخرین آمار حضور تماشاگران در این جام جهانی بین ۶ تا ۱۰ برابر جام جهانی آفریقای جنوبی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: بلیت تمامی ورزشگاه‌ها به فروش گذاشته شده و تعداد زیادی از بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ خریداری شده است. متاسفانه بلیت زیادی برای مسابقات جام جهانی باقی نمانده است. در واقع بیش از ۴۵ درصد جمعیت جهان یعنی حدود ۳.۵ میلیارد نفر از مردم دنیا این جام جهانی را نگاه خواهند کرد.

139211290944058712151143

کی‌روش با اشاره به تماشای بازی‌های جام جهانی از سوی مردم جهان، اظهار داشت: در کشورهایی مانند ایران، آرژانتین و برزیل تخمین زده شده است که نزدیک ۴۵ درصد جمعیت این کشورها نیز جام جهانی را به صورت زنده تماشا خواهند کرد و این یعنی ۵۰ میلیون نفر از ایرانی‌ها جام جهانی را زنده می‌بینند. ۱۱۴ روز تا انجام وظیفه بزرگ‌مان فاصله داریم و امروز اینجا هستیم تا مشارکت بین بانک پاسارگاد و تیم ملی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: از جانب فوتبال می‌خواهم از فرصت استفاده کنم و به بانک پاسارگاد تبریک بگویم و می‌خواهم بگویم که شما هیچگاه افسوس این فرصت را نخواهید خورد. این وظیفه فدراسیون، مربیان و بازیکنان تیم ملی است که بخواهند به بهترین نحو این مشارکت را انجام دهند.

سرمربی تیم ملی کشورمان در ادامه عنوان کرد: همانطور که فوتبال ۱۱ بازیکن اصلی دارد، امیداوریم با حضور ۱۱ ارگان مختلف یک باشگاه حامیان VIP را تشکیل دهیم.

کی‌روش همچنین گفت: در فوتبال هیچگاه به تنهایی موفقیت حاصل نمی‌شود، چرا که اگر اینطور بود رئال مادرید و باشگاه‌های متمول دیگر باید هر سال قهرمان می‌شدند اما با برنامه‌ریزی مناسب و سرمایه‌گذاری صحیح و مدون می‌توانیم آینده فوتبال ایران را تضمین کنیم.

وی افزود: پیشرفت و ارتقای سطح فوتبال ایران باعث توجه جامعه به آن و سودمندی اجتماعی خواهد شد که تاثیراتش را در جامعه هم شاهد خواهیم بود.

کی‌روش با بیان اینکه به فوتبال ایران تبریک می‌گویم، تصریح کرد: صعود به جام جهانی متعلق به تمام مردم ایران است. امیدوارم در مسابقات جام جهانی نتیجه و صعود خوبی در میان ۳۲ تیم حاضر داشته باشیم و از کسانی که در این مسیر ما را حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم و امیدوارم حمایت کاملی صورت بگیرد.