خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | گودرزی: رئیس‌جمهور برای حمایت از تیم ملی قول مساعد داد

گودرزی: رئیس‌جمهور برای حمایت از تیم ملی قول مساعد داد

به گزارش جام جهانی آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود گودرزی در پایان همایش همبستگی ملی در حمایت از تیم ملی گفت: امشب دور هم جمع شده بودیم تا از افرادی که از تیم ملی حمایت می‌کنند، تقدیر کنیم، چه آنهایی که کمک مادی می‌کنند و چه آنهایی که کمک غیرمادی. تمام این موارد قابل تقدیر است و به همبستگی ملی ما کمک می‌کند.139208221618425931534173

وی در ادامه افزود: این‌گونه مسائل باعث انسجام داخلی و همچنین تحقق آرمان‌های ورزشی می‌شود که امیدواریم در نهایت توفیق حاصل شود.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص جلسه خود با رئیس جمهور برای حمایت از تیم ملی فوتبال اظهار داشت: هفته گذشته خدمت آقای روحانی رسیدیم و ضمن مطرح کردن مسائلی از ایشان طلب حمایت کردیم. ایشان هم قول مساعد داد که حمایت ویژه‌ای از تیم ملی داشته باشد و دستور داد که در همه ابعاد مساعدت لازم صورت بگیرد.

گودرزی با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه در اقتصاد مقاومتی چه بخش‌هایی برای ورزش درنظر گرفته شده است، تصریح کرد: مسلماً برای ورزش و همچنین ورزش روستایی در بودجه سال آینده اعتباراتی درنظر گرفته شده است که قطعاً به آن عمل خواهد شد، فعلاً که شرایط خوب است و امیدوارم تداوم داشته باشد.

وی در پایان حاضر نشد در خصوص مسائل پرسپولیس صحبت کند و اعلام کرد که امیررضا خادم در این مورد کارها را انجام می‌دهد.