خانه | اخبار تیم ملی ایران - 2014 برزیل | ۱۱ بازیکن اصلی ایران در دیدار با بوسنی از نگاه «کیکر»

۱۱ بازیکن اصلی ایران در دیدار با بوسنی از نگاه «کیکر»

دیدار تیم‌های ملی ایران و بوسنی و هرزگوین در حالی امشب (چهارشنبه) در مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به مصاف هم می‌روند که ترکیب احتمالی دو تیم تا حدود زیادی مشخص است.

سایت نشریه آلمانی کیکر که یکی از معتبرترین رسانه‌های این کشور محسوب می‌شود، ترکیب دو تیم را به‌شرح زیر اعلام کرد:

بوسنی‌: آسمیر بگوویچ، منصور موژا، بیکاکیچ، امیر سپاهیچ، کولاسیناک، محمد بسیچ، میرالم پیانیچ، ایزت هاجروویچ، زوژدان میسیموویچ، سنداد لولیچ و ادین ژکو.

به این ترتیب و از نگاه کیکر، سافت سوسیچ سرمربی تیم بوسنی و هرزگوین با دو تغییر نسبت به بازی با نیجریه به مصاف ایران می‌رود که سانجیچ و مودانجانین جای خود را به بیکاکیچ و کولاسیناک داده‌اند.

139303231309442302987273

ایران: علیرضا حقیقی، سیدجلال حسینی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، هاشم بیک‌زاده، خسرو حیدری، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، احسان حاج‌صفی، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد.

در ترکیب احتمالی ایران با سرمربیگری کارلوس کی‌روش نیز دو تغییر نسبت به بازی با آرژانتین دیده می‌شود که مسعود شجاعی جای خود را به خسرو حیدری داده و هاشم بیک‌زاده نیز جایگزین مهرداد پولادی در سمت چپ شده است.

به گزارش تسنیم، دیدار بوسنی و هرزگوین ــ ایران از گروه F مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه فونته‌نووا شهر سالوادور برگزار می‌شود.